Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Gilbert-kór kizáró ok a MH-ben?

A Gilbert-kór kizáró ok a MH-ben?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nem tudom.De az is lehet hogy fogalmam sincs.A mllettem ülő cimbi véleménye az hogy passz.
2010. máj. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Mijaza Gilbert kór?
2010. máj. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Olyan válaszoljon lehetőleg, aki tudja a választ.Köszönöm
2010. máj. 2. 08:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, de következtetni azért lehet hogy NEM! Nyilván tisztában vagy a betegség miatt folytatandó javasolt életvitelhez. No stressz, nem ajánlott a kemény, megterhelő fizikai igénybevétel. Nos a katonaságnál mindegyikből akad. De erre itt nem hiszem hogy 100%-os választ kapnál. Tehát kérdezd meg az illetékeseket.
2010. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 vzs ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy kizáró ok! Sajnálom, de ez a szikár valóság! Ha orvosi alkalmasságin át is siklassz, pszichológián kiszórnak! Sajnálom!


Egy katona

2010. máj. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gilber kór hogy jön a pszichológiához?
2010. máj. 3. 19:40
 7/11 vzs ***** válasza:

Úgy jön hozzá, hogy elhiheted, a Honvédség és a rendőrség felvételi eljárásában azt, akit nem szeretnének bennt látni, de minden feltétele adott, itt szórják ki.


Amúgy, ha jól vagyok értesülve a betegséged tünetei stresszhelyzetben, kialvatlanság esetén, alkoholfogyasztáskor súlyosbodnak. Azt, hogy minden egyes gyakorlaton, ahol bárki rádropogtat a fák közül, legyen egy EÜ-s katona, aki esetleg el tud látni senki sem fogja garantálni.


Még egyszer mondom, hogy nagyon sajnálom, de szerintem nem fognak alkalmas minősítéssel hazaküldeni! Bocsánat az őszinteségért, de nem hiszem, hogy lenne értelme össze-vissza hazudozni.


Egy katona

2010. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte választ.Én reménykedem ennek ellenére.Amúgy ez nem betegség, hanem állapot.Egyébként evezős voltam, és soha semmilyen problémám nem volt.Az evezősök pedig nem wellness edzéseket csinálnak általában.
2010. máj. 5. 18:22
 9/11 Vino Gabi válasza:
Valószínű, hogy megkésett a válasz, de talán annyi haszna van, hogy ha más is erre a kérdésre kutatja a választ, akkor itt megtalálja. Ha a gilber-kór tünet mentesen van jelen, akkor igen érdemes jelentkezned szerződéses állományba, illetve az MH KPTSZI-ba vagy a ZMNE-re. Értesüléseim az MH HEK Preventív igazgatóság-tól vannak. Megjegyzem érdemesebb lett volna azonnal azt a szervezetet felhívni akik az EÜ szürést végzik, mint gyakorikérdések.hu-n kutatni a választ. :)
2011. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hogy derül ki az alkalmasságin h te gilbert kóros vagy?
2014. jan. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!