Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehetek 8általános iskolai...

Lehetek 8általános iskolai végzetséggel 18 évesen szerződéses katona?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 17:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%
Meg még létszámstop van..Engem érettségivel,és 2 szakmával nem akarnak behívni.....
2010. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen, lehetsz. Arra azonban számíts, hogy 2 évig minimálbérhez közeli (talán egy picit alatta is (őrvezető=67000 Ft) fizetést fogsz kapni.
2010. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem még hősi halott is.
2010. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Inkább próbálj meg továbbtanulni, ha van rá lehetőséged.
2010. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz!!!Barátomat is felvették.85 ezret keresett havonta, és még őrvezető se volt még csak honvéd.

Bár szerintem most a létszám stop miatt szarakodnak ennyit.

Én november óta várok arra hogy végre elvigyenek kiképzésre.

2010. ápr. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyi a motivációd,nem akarsz sofőr lenni kis lóvéért,biztos nem vesznek fel.A modern hadsereg is a képzett erős,jól motivált fiatalokat keresi.Stressz tűrés,jó alkalmazkodás,gyors reakciók,jó idegek.esélyed nincs ezek hiányában.Ha olyan nagyon akarod,próbálkozz az idegen légióban.Ott nem kérnek iskolát,sok lóvét keresel.Szakmát kapsz,öt éves szerződés.Ha oda jó vagy,büszke lehetsz magadra meg van a biztos jövőd.Két esélyes vagy:jó nyugdíj,vagy koporsó.Megszűnsz embernek lenni,kis fogaskerék a gépezetben,gyorsan cserélhető.Eleiben keményen megaláznak,hogy betörjenek,ha kibírod,igazi katona leszel.A mi seregünkben,kevés lóvéért szinte ugyanezt kapod.Ha elkeseredésedben akarsz katona lenni,sosem leszel.A hadsereg nem pszichoterápia , unalom űzés.Így 0% esélyed van.P.Tibor
2010. ápr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!