Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nato csúcstalálkozo :lesz egy...

Jason89 kérdése:

Nato csúcstalálkozo :lesz egy újabb, másodig hideg háburú?

Figyelt kérdés

HA magyarországon nato parancsnokság fog létre jönni,akkor oroszok miatt kell e agodni,úgyértem gazdaságilak ,szankciók?

magyar kormány miért nem akkarja nato csapatok allomásozanak az országban ?

nato vissza felé az otan mit jelképez ,mit jelent ?



#NATO #orosz fegyegetés #hideg háburú
2016. júl. 9. 10:10
 1/4 A kérdező kommentje:
elnézést csak kifelejetem még kérdést,nato ellöidézheti 2 ig hidegháburút nem csak az oroszok,hogy nato miat robanhatki egy újabb hidegháburú?
2016. júl. 9. 10:14
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Egy 1949 ben alakult katonai szövetség erre válasz volt a varsói szerződés

Nekünk azért nem jó mert ha Amerika háborúzni akar Oroszországgal (mert piszkálja a csőrét hogy nem engedelmeskedik neki mint a többi ország akkor azt meg kell szállni meg ilyenek) akkor harcoljon otthon ne Európában mert egyszer már ezt elsütötték mellesleg a Nato csapatok nemhogy békét inkább háborút hoznak

Szép kis világégés lenne belőle főleg hogy megint itt Európában óhajtanak harcolni az amcsik vagyis más farkával verik a csalánt

2016. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt csak ne legyen Nato parancsnokság!
2016. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem most is egy enyhe hidegháború van: szankciók; a kis országokban a pártok/fegyveres erők húznak valakihez.
2016. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!