Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehetek katona ilyen fiatalon?

Lehetek katona ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és nagy álmom a katonaság. Nem az a 7 kiló alapozós hülyep*csa vagyok aki szórakozásból kérdezi. valóban érdekel. vonzanak a fegyverek és h ez egy nagyon nem unalmas foglalkozás.
2010. ápr. 6. 17:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én is katona akarok lenni( ha majd újra lehet jelentkezni szerződésesnek), menjünk együtt:)
2010. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Szia! ha már kihívásos munkát akarsz, ne csak simán katona legyél, probálj női pilóta, vagy harckocsis lenni, sokkal "vagányabb":)

Én álmom az volt hogy Hind-ot vezethessek, de mivel lebeszéltek róla, és azt mondták, hogy a rajztudásommal többremegyek, művészeti középiskolába mentem, katonai helyett,


azért néha sajnálom...:(

amúgy én 19 vagyok, és ha 21 éves koromig nem vesznek fel sehova, én megprobálok helikopter pilóta lenni, vadász nem lehetnék, mert rossz a fogam és talán a tanulmányi eredményeim se olyna makulátlanok:)


de sok sikert!(amúgy még a tábori sebész/felcser is érdekes lehet:))

2010. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehetsz katona.

Tob.iroda, vagy ZMNE.


Amcsiknál korábban is lehet kezdeni, mint 18 ha jól tudom...


Sok sikert! ;-)

(Ha ez a célod (komolyan), akkor NE hagyd magad lebeszélni!!! Soha ne add fel!)

2010. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. ápr. 7. 22:51
 15/24 A kérdező kommentje:
ja mégvalami. mind2 térdem műtve van. az ugyebár az alkalmasságin látszik mivel heges. az nem gond?
2010. ápr. 7. 22:57
 16/24 anonim ***** válasza:
Én mikor alkalamsságin voltam.Láttam egy katonát(férfi),akinek kb egy szép 10-15cmes heg volt a térdén.Lehet csak balesete volt és szétnyílt nem tudom.De lehet neki is műtve volt.Passz.viszont attól függ mrie műtöttek.Ha az izületed rossz,vagy a térdedben volt szalagszakadás akkor sajna felejtős:S Ha csak porc leválás akkor nem hinném.EZEKET NE VEDD KÉSZPÉNZNEK!Ez csak az én véleményem.Sok siekrt;)
2010. ápr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
a magyar katonaságnál te nem fogsz lövöldözni, meg embereken segíteni, csak megsúgom. Menj inkább mentősnek. Egyébként egy katona nem segít, hanem öl. Fegyveres szolgálatról pedig max a rendőrségen álmodj, arról ne h te Irakban fogsz lövöldözni. Ha nagyon katona akarsz lenni, akkor vagy fogadd el h fegyverhez nem igazán nyúlsz és egy irodában igazgatod a dolgokat, vagy menj külföldre, pl: a U.S. Marine Corps-hoz, vagy az SAS-hez. Vagy állj be idegenlégiósnak:D
2010. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ne felejtsd el, hogy a másik oldalon szintén hozzád hasonló, vagy még nagyobb fanatikusok vannak.

Ez nem csak abból áll, hogy mész, ölsz, kitüntetés, aztán viszlát. Lehet, hogy még le sem szálltál a járműről, már felrobbantanak. Biztosan ez az álmod?


Fel kellene fogni, és belegondolni, hogy ha két hadsereg, illetve ellenséges katona találkozik, fegyver mindkettőnél van. És kötelessége használni.


Mire számítanál nőként a hadifogságban, a fronton?


Menj mentőtisztnek... hobbiként meg AirSoftozz. Majd kiéled magadat.

2010. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Airsoft forever!! egyébként a kettővel ezelőtti vok:P Én is katonánakk készülök, pontosabban katonaorvosnak, azért utána néztem jobban a dolgoknak
2010. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én meg katona leszek majd ha behívnak,a díszekhez...szerintem abszolút nem kéne lebeszélni senkit erről.ha az akar lenni akkor legyen.Másik katona nem segít...akkor mit csinál?kíváncsi lennék hogy az a nagy okos aki ezt írta.Ha most háború lenne fogna e ő fegyvert vagy küldené azt aki erre vállalkozott...
2010. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!