Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az MH.88. KVZ az kb melyik...

Az MH.88. KVZ az kb melyik amcsi alakulattal van egy szinten? (Plusz pár kérdés KMZ-rol meg egység beosztásokrol)

Figyelt kérdés
Egy raj 15 fő, szakasz 40, század 200, zászlóalj 800, ezred 2000 embert számlálhatnak magukba? Hogy van tovább, valamint egy páncélos (raj szakasz század stb.. ) egységban hány fő ember és mennyi jármű van? A MH34. BLKMZ-nél milyen gyakoriságú a kiképzés és a lövészet? Hogy néz ki egy napjuk milyen munkaidejuk van és misszioba milyen feladatot látnak el?

2016. febr. 6. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tudom a KMZ-sek az amerikai zöldsapkás kiképzési programot vették át (tehát velük vannak egy szinten), és turbózták fel némi helyi sajátossággal.


Aztán ezeket a helyi sajátosságokat meg átvették az amerikaiak a saját zöldsapkás kiképzési programjukhoz. Pár éve olvastam erről egy cikket.

2016. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
egyik amcsi alakulattal sincsenek egy szinten, hisz felszereltség, és létszám alapján biztosan alulmaradnak. A kiképzésük, képzettségük viszont biztosan nagyon jó. Gyors reagálású erő. Biztosan van az amcsiknak is hasonló. A többiről viszont szerintem valamielyik toborzó irodát keresd fel. Segitőkészek, és felkészültebbek ilyen jellegü kérdésekben, mint a gyékáások többsége.
2016. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És a tippet is
2016. febr. 8. 00:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként melyik az a zöldsapkás alakulat? Ranger?
2016. febr. 8. 00:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!