Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ti hogy képelnétek el egy 3....

Ti hogy képelnétek el egy 3. világháború utáni állapotot?

Figyelt kérdés
Én nagyjából olyannak képzelem el a világot mint a filmekben/játékokban(walking dead) egy zombi apokalipszis után. Tehát a városok romokban, az emberiség 90-95%-a kipusztulna, teljes kihaltság, megszűnnének az államok/nemetiségek és egyes túlélők csoportokba verődve próbálnának boldogulni és önfenntartó életmódot folytatnának. Tehát egyfajta anarchikus állapot lenne. (talán a túlélőcsoportokon belül alakulna ki némi hierarchia) Ti milyennek képzelitek el?

2015. aug. 17. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Az országban rend és fegyelem uralkodna, a páva gyerekek megszűnnének létezni.
2015. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
államok/nemzetek*
2015. aug. 17. 23:46
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

konyec filma

2015. aug. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb mint a Fallout univerzumában.
2015. aug. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsit úgy ahogy a Metro 2033-ban van, hogy akik megmaradtak azok a föld alatt lassan rohadnak, a felszínre pedig csak gondos előkészítés után lehetne felmenni. Persze a sci-fi szörnyeket leszámítva.
2015. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ezt te nagyon ne képzeld el.AZ biztos,hogy a 2.világháború melléje fog állni az áldozatok terén.Közel harc nem lesz az emberek között ,és tankok,vadászgépek és a legfontosabb atom háborúk jönnek létre.Ez emberek milliárdjai fognak meghalni,és mindenütt sugárzás.Einstein azt mondta,hogy ő nem tudja,hogy a 3.világháborúban milyen fegyverek lesznek,de az biztos,hogy a 4.-et karddal és nyilakkal fog megtörténi.Vagy is az emberiség kifogja pusztítani a modern világot,és megint egy civilizálatlan világba kerülünk.EZ szomorú,de lehetséges.
2015. aug. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak, én nem vagyok olyan hogy elképzeljem!
2015. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!