Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek Európának lenne...

Szerintetek Európának lenne esélye egy Amerikai, Oroszországgal szemben?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de nekem Európa olyan gyengének tűnik hadilag ezekkel a hatalmakkal szemben, szerintem egy oroszország, vagy Amerika feltudná morzsolni Európát! kb. Németország, Anglia, Franciaország ami ér valamit, de ha összefognak se hinném hogy győznének. Szerintetek ?
2015. aug. 17. 17:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy Amerika, VAGY oroszországgal szemben, a vagy lemaradt. Szerintem az USA erősebb, annyi besorozható katonája van, mint az orosz népesség!
2015. aug. 17. 21:20
 12/17 anonim ***** válasza:
Oroszországnak pedig annyi atomrobbanófeje van hogy még az amcsi tanyákra meg falvakra is jutna belőle. Innentől tök felesleges azt firtatni ki nyerne. A besorozható amerikai lakosságnak pedig tetemes része el van hízva. Azok aztán nagy harcértéket képviselnének.
2015. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát az USA sincs atom hiányában, megnyugodhatsz, de ha lenne is háború, biztos nem azzal dobálóznának!
2015. aug. 17. 21:37
 14/17 A kérdező kommentje:

Az USA-nak 140 000 000 bevethető lakossága van, ez a teljes orosz népség, ha elhízottak, ha nem, akkor is minden öregasszonyra, csecsemőre, nőre, plázacicára, nagypapára, betegre, magyarul minden létező oroszországi lakosra jut egy fiatalkorú, élet erős, fegyveres férfi! És ezek a felsoroltak nem hiszem bármit is tudnának csinálni . .

és maradt 20 000 000 orosz lakos, ki bevethető, gondolom ők persze mind terminátorok . . .


hiába azok (a te szemedben) egy embernek legalább 7-et kell megölnie, akkor van esélyek, az amcsiknl meg a katonák 20 % ha megöl egyet már győztek. Persze ez hülyeség, már nem kardoznak, verekszenek, csak vázoltam. De ne vitázzunk, nem ez a téma!

2015. aug. 17. 21:45
 15/17 A kérdező kommentje:
*esélyük
2015. aug. 17. 21:46
 16/17 anonim ***** válasza:

Csak,hogy tisztázzuk. Az USA lakosságának felét vetted alapul besorozható férfi lakosként,akkor az orosznál miért nem ugyanígy nézted a helyzetet? Máris 2/1 arányú USA Orosz szembenállás lenne az általad felvázolt 7/1 aránnyal szemben,ami már nem számottevő.

Ha lakosságot veszünk alapul,akkor elég a második vh ig menni rövid bemutatót tartani,hogy mire elég a lakosság,ha nincs idő kiképezni az embereket,és nincs felszerelés,ami megvéd a terepen és amivel harcolhatsz a kisebb népességű ország ellen.

Baromságokon netörd a fejed! Nem tudhatod ki mit szedne elő a raktárak mélyéről,az évtizedes kutatások eredményeként. Vagy miylen hadmozdulatokat lenne képes végrehajtani. Milyen lenne a nép hozzáállása a háborúhoz stb.

2015. aug. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nézd már meg a Wikipédiát, egyéb oldalakat, nem én találtam ki! Tele vannak tatárokkal, muszlimokkal, örülnek ha 20 millió katonát elővesznek! És szerinted Amerikának nincsennek rejtett fegyverei ?Azokból még többet is kinézek . .
2015. aug. 18. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!