Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A ZMNE-n belül merre?

A ZMNE-n belül merre?

Figyelt kérdés

Nézegettem a honlapot és a felvi.hu-t is. De sajnos nem minden világos nem látom át a lehetőségeket. 16éves vagyok gimnáziumi tanuló és a héten adom le(az esszéóráimat)az emeltszintű érettségire felkészítő plussz órákat. A történelmet és az angolt választom. A ZMNE-re szeretnék tovább menni de nem világosak a lehetőségeim. A matekhoz nem értek tehát a mérnöki szakok nem a megfelelőek. Ha valakinek van egy kis ideje és átlátja a dolgokat esetleg a ZMNE-n tanul megkérem magyarázza el illetve vázolja fel nekem a lehetőségeimet!

Nem vagyok lusta de csupán ez a két honlap állt rendelkezésemre. Köszönöm előre is.


2010. febr. 28. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha katonai szak érdekel, akkor katonai vezetői. De mivel oda nagyon magas a ponthatár, jelentkezhetsz egy mérnök szakra, ahol alacsonyabb, és az alapkiképzés után át tudsz jelentkezni. Én is ezt szeretném, tenni, mert matekom nekem is gyenge.
2010. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nagyon magas? A katonai vezetőire végülis mi kell? Nehéz lenne elérnia pontszámot?
2010. febr. 28. 20:35
 3/15 A kérdező kommentje:
Eléggé hazaszerető ember vagyok és nagyon szeretem a fegyelmet. Szeretném ha életem végéig hűen szolgálhatnék. Csak ezen a pályán tudnám elképzelni magam. Nem nagyon mertem ezt írni de most azért is leírom féltem hogy leszólnak de katonai pályán keresztül szeretném szolgálni a hazát. Kitudnám fejteni mégjobban de már több éve gonolkozom ezen és úgyérzem elég érett vagyok már ahoz hogy körülbelül behatároljam merre szeretnék tovább menni. Remélem jól döntök.
2010. febr. 28. 20:46
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
A korrupció-szakon kifizetődő tanulni!:) Nagyon kevesen buknak le, de akkor is csak választások előtt, amúyg mehet a szabadrablás!:)
2010. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nomrális válaszokat szeretnék kapni.

Köszönöm!

2010. febr. 28. 22:09
 6/15 anonim ***** válasza:

Első vok. Te idióta, szerinted akik ott tanulnak azok mind bűnözők, azért mert a barom rektor belekeveredett valamibe? Hát grat.


Kérdésre. Igen, elég magas a pontszám arra a szakra, de mondom, ki lehet kerülni. (felvi.hu-n am fenn van a tavalyi). Ja, és nyelvvizsgát mindenképpen tegyél, az követelmény.

2010. febr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Katonának, rendőrnek nem megy el normális ember. Mindig halálra röhögöm magam a két szervezet tábornokain és vezetőin, kiesik a kapa a szájukból.:) Emellett rohadt, mocskos bűnözők is.

A katonák el mennek zsidócsicskának jó pénzért a Közel-Keletre, a rendőrök meg itthon lopnak.

A katonasaságnak, rendőrségnek nincs már becsülete. Nem úgy, mint régen. /Nagyapám hivatásos katona, majd csendőr volt, a másik Waffen-SS önkéntes, persze még az igazi "ántivilágban", azóta "elcigányosodtak" a dolgok/.

2010. febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

22: 13


"de mondom, ki lehet kerülni"


ezt kifejtenéd kérlek bővebben? Tehát jelentkezel egy gyengébb szakra majd csak úgy átjelentkezel és automatikusan felvesznek?

2010. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, az alapkiképzés után van ilyen lehetőség.
2010. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

23:10!

Sztem meg neked lóg ki a kapa a szádból. Az ilyen rasszista csicskák mindig mindent jobban tudnak. Irakban és Afganisztánban mióta zsidócsicskák a katonák? Az ott harcoló katonák se jókedvükben kockáztatják az életüket, hanem pl. mert az egy biztos, jól fizető, tiszteletre méltó állás. És kit érdekel,h az ükapád zsidókat mészárolt? Az enyém meg kinn dolgozott a földön. És?

2010. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!