Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van olyan hogy egy támadás...

Van olyan hogy egy támadás során a nő elveri a férfit?

Figyelt kérdés

Csak mert sok sztereoptípiát hallok mostanában,hogy egy nő nem képes megverni egy férfit.

Tegyük fel hogy egy nő pl.önvédelmi sportot űz.Megtámadják őt az utcán 2-en.Ha a nő elég ügyes és fürge,letudja teríteni a két pasast?

Vagy pl.csak a férfit fogdossa a nőt,a nő pedig igen harcias és elveri a férfit.

Ilyenek vannak?


2015. jún. 11. 14:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Neeem, az képtelenség. Két gyk-s fotelhuszár simán lever egy nehézsúlyú női bokszolót, sőt az egyik csak energiaitalokat dobál a másiknak, amelyik harcol (irónia).
2015. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
11-es :D ez jó volt
2015. jún. 11. 15:31
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

veletek ellentetben van nemi fogalmam a kuzdosportrol es edzesen nem egy csajjal is kuzdottem, koztuk aktiv versenysportolokkal.


Egyszeruen hianyzik a nokbol az ero, egy 50 kilos csaj az eletben nem fog legyozni egy 90-100 kilos, beduhodott ferfit, mert egyszeruen lerohanjak, leutik, lefogjak. Lehet akarmennyire edzett, meg eros egy atlag nohoz kepest. Edzes kozben rugtak meg, utottek meg, mivel nincs izomtomeguk, ezert a rugasaik, uteseik mogott nincs ero, nincs lendulet. Persze ha ulok egy szeken es konyvet olvasok, es ugy rugnak fejbe, akkor lehet kiteritenek, de ha fel vagyok keszulve, esetleg tamadni akarok, tele vagyok adrenalinnal akkor meg sem erzem sem az uteseit sem a rugasait. Meg akkor is eleg erosen keteselyes a dolog, ha erzekeny pontokat tamad, mert egyszer rugom vagy utom meg es gyakorlatilag ott van vege.


Nyilvan mondhattok extrem peldakat, peldaul a 100 kilos noi boxolot meg a 100 eves demens bacsika kuzdelmet, de ezeknek a valosaghoz semmi koze nincs.


Az az atlag csaj aki le akar allni verekedni egy atlag ferfival, ra fog baxni. Akkor is ha esetleg onvedelmi sportot uz.


Az egyetlen jo es celravezeto taktika a menekules.

2015. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%

Az meg egyenesen rohejes volt amikor a kislany azt hozta fel kuzdelemre hogy kikarmolta a kisfiu arcat mert bele akartak nyomni a fejet a hoba.


LOL.

2015. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%

Egy nő sok edzéssel képes eljutni egy olyan erőnléti szintre, amin egy átlag, nem sportoló férfi van. Pláne, hogy férfiből is van alapból gyengébb, nőből pedig erősebb izomzatú alkat.


Ráadásul az erő nem minden. A harcművészetekben vannak olyan technikák, amikkel az ellenfél saját erejét ellene lehet fordítani.


A nők egyetlen leküzhetetlen hátránya pszichikai jellegű, a kisebb mértékű harciasság és agresszivitás. De önmagában ez nem jelent vereséget, főleg egy veszélyhelyzetben, ahol a nőnek is segít az adrenalin.


A redőrjárőrök között is vannak nők, akik rendszeresen találkoznak agresszív bűnözőkkel.

2015. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
35%

"Vannak. Pl. én. Vertem már meg párszor fiút, férfit. Egyik osztálytársam pl. meg akart fürdetni a hóban, amikor amúgyis meg voltam fázva. A körmömmel szétkarmoltam a karját. Tiszta vér volt. Másnap bekötött kézzel ment iskolába és onnantól kezdve még a haverjai sem kötözködtek. Egy 40 év körüli hajléktalan pedig meg akart erőszakolni, amikor hazafelé tartottam a suliból tavasszal. Kés is volt nála. Tökön rúgtam, amikor elkapta a karom. Fájdalmában kiejtette a kést a kezéből. Én felkaptam és belevágtam a combjába.

Nem sportolok semmit és nem vagyokalapból agresszív. De azt nem tűröm, hogy bántsanak."


ne hazudj!

te a félelemtől és a sokktól, ott helyben megmerevedtél volna, nem hogy ezt a kis utcai perfomance-t, amit itt leírtál, előadtad volna:)

2015. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem tipikus ,de volt munkatársam (kb 160 cm 60-70 kg) akit az őrjöngő neje (170 cm nagy darab) úgy elvert, hogy "öröm volt nézni". Rendőrt kellet hívni, aki kiröhöge a srácot.

Nem tipikus, de előfordul.

Szerintem ahhoz, hogy két támadót leterítsen valaki, nagyon nagy erő/technikai fölény kell.

2015. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
17-es ilyen tényleg van.Az esetek 95%-ban előfordul bántalmazás során hogy nem a férfi bántalmazza a nőt,hanem a nő a férfit.Ez am csak arra utal,hogy a férfi se mert visszaütni,vagy nem is tudott.Ebben az esetben a nőt kell elítélni :)
2015. jún. 11. 17:05
 19/26 anonim ***** válasza:

Persze.Ha férfi mondjuk ilyesmi testalkatú:


[link]

2015. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Jaj, hát ti, akik kételkedtek itten, még sosem láttátok a Lindát a 43 kilós Görbe Nórikával? Hogyhogy nem győzött meg benneteket?
2015. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!