Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért akar mindenki a "frontra...

Miért akar mindenki a "frontra" menni?

Figyelt kérdés
Sok kérdésben olvasom, olyanoktól akik még katonák sem voltak, hogy a frontra akarnak menni... Szerintem még egyes békefenntartó helyeket(pl. Afganisztán stb.) több éves itthoni katonamúlttal is nehéz kibírni, mentálisan értem... Én nem voltam katona, nő vagyok, de a párom az és mikor megemlíti az ilyen helyeket már a gondolattól is rosszul vagyok... Azt gondolják hogy vidámpark?:O
2010. febr. 18. 18:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, te aztán nagyon okos vagy, biztos nagy király lehetsz a Counter Strikeban.
2010. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
szerintem meg akarnak halni...de sokat keres;)
2010. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%
szerintem a legtöbb ember aki a frontra akar mennyi az egy ki nyomorék semmi, és azért mondja ezt, hogy bátrabbnak látszon, de ha azt mondják neki, hogy jelentkezzen akkor katonának, akkor arra hivatkozik, hogy létszámstopp van. az igaz, hogy létszámstopp van, de a magyar sereg közel sem éri el a létszámhatárt, úgyhogy nyugodtan jelentkezhetnének, ha pedig mégse tudnának Mo-n katonák lenni, akkor ki lehetne menni a NATO valamelyik tagállamába katonáskodni, mert onnan majdnem biztos, hogy ha nagyon akarnának akkor kikerülnének a frontra azok helyett, akiknek a pl a családja fontosabb mint a tálib béke. Én is a frontra akartam menni, de én ki is kerültem, és még megyek is vissza a Brit Királyi Légierő kötelékében, de mindenkinek mondom, az a hely maga a pokol!
2010. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!