Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az oroszoknál még mindig...

FFDP kérdése:

Az oroszoknál még mindig kötelező a katonai szolgálat?

Figyelt kérdés
Biztos forrásból tudom, hogy igen. A kérdés az, hogy ez mit takar? Nem tudom elképzelni.
2010. febr. 18. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

???


ha tudod, h igen, mit nem értesz rajta??


Kérdezd meg apukádat, hogy mi az

2010. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
pedig nem olyan ritka ám ez sőt meglepődsz de több uniós országban is kötelező még és baromira utálják nyilván
2010. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy orosz ember mondta nekem, hogy így van. Azt nem tudom elképzelni, hogy ez, hogy van, hogy valaki 18 éves lesz és rögtön elküldik ilyen helyre vagy mi? Nem értem miért kell belekeverni apám (zárójeles megjegyzés miszerint sosem ismertem őt)
2010. febr. 18. 12:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

azért "kevertem bele",mert koránál fogva ő még nyilván volt sorkatona (arról nyilván fogalmam se lehet, h ismered e vagy sem, stb)


akkor kérdezz meg bárkit 35 felett

már középiskolában megkaptuk a papírt a honvédségtől, kitöltöttük,ők meg küldték a behívót, mikor úgy gondolták, szükség van ránk

2010. febr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Izraelben a nőknél is kötelező a katonai szolgálat.(azt hiszem 2 év).

Egyébként én is átestem néhány sorozáson, 17 és 19 éves koromban.Szerencsére nem kellett bevonulnom.(egyészségügyi okok miatt.)

2010. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már értem :)
2010. febr. 18. 13:08
 7/10 anonim ***** válasza:
6%

Az oroszoknál nem tudom, de az biztos hogy ide nem ártana, mert elég sok mostanában a "puha p*cs" szindrómával megáldott, buz*s-lányos hajjal rendelkező emberkék, akik avval keménykednek hogy az apucitól kapott telefonon az utcán bömböltetik azt ami szerintük jó zene.

Az ilyeneket kéne sorba állítani katonának, ott lehetne keménykedni.

2010. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
utolsó azért ..... ha neked mindez bántja a szemed, max azt tudom mondani h irigykedsz a jó srácokra ... ez van, tudom, kemény a világ, de azért ne akard uniformizálni csak mert neked vannak problémáid (mi lenne szegény srác hajával? belegondoltál ebbe? ....)
2010. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14:44-es vagyok.

tisztelt 14:58-as,

Én csak azt mondom, hogy ráférne a mai fiatalságra egy jó kis kiképzés amitől megemberesednek, ez régebben sem okozott gondot a többségnek, sőt, sokan jó emlékeket őriznek erről.

A jó srácokra (szebben is fogalmazhattál volna) nem irigykedem, én is jelentkeztem katonának

2010. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19 vagyok, és még én is úgy gondolom, hogy ráférne a fiatalságra a sorozás. Én nem nyivákolnék ha menni kellene...
2010. febr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!