Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Milyen nemzetiségűek ezek a...

Milyen nemzetiségűek ezek a katonák?

Figyelt kérdés

Itt a két videó, nekem sehogy sem sikerült beazonosítani őket az egyenruhájuk alapján (főleg a másodikat, a minőség borzasztó):

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=6JPZNwoa7AI


Az első videóhoz még: lehet ostoba kérdés, de szerintetek tényleg régi a felvétel, vagy modern, réginek álcázva?


2010. febr. 9. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én oroszra tippelnék mind a kettő videónál
2010. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
orosz
2010. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első felvételen II. világháborús szovjet katonákat láthatsz. Az volt a feladatuk, hogy szórakoztassák a katonákat, amikor hátra vonták őket a front mögé pihenni. Egy fajta szovjet-orosz folklór műsort adtak elő.

A németek és a szövetségesek is alkalmaztak hasonló színművészeket, táncosokat a saját nemzet kultúrájuk szerint.

Ha figyeled a híradásokat, akkor az Irakban harcoló amerikai alakulatokat is meglátogatják néha ismert emberek "sztárok", hogy szórakoztassák egy kicsit a katonákat.

2010. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőhöz.

Az 1 video zenéje nem eredeti, a balf*szok akik feltették a videot lecserélték. Eredeti zenével sokkal jobb.

2010. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első orosz. A második is egy volt szovjet tagköztársaságból lehet, az egyenruha alapján (már láttam jobb minőségben), de valszeg ő is orosz.
2010. febr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :)


A világháborút még sikerült belőnöm, jó, hogy mostmár tudom azt is, melyik oldalhoz tartoztak. :)


22:30 - Nem tudod esetleg, hol tudnám megnézni eredeti zenével? Ezzel a modernnel nagyon "vicces", de az eredeti sokkal jobban érdekelne.

2010. febr. 10. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!