Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha a Magyar hadsereg partra...

Ha a Magyar hadsereg partra szállna az egyesült államokban, hogy elfoglalja, kire számíthatna az USA?

Figyelt kérdés
anglia hadba lépne ellenünk?

2015. jan. 1. 12:29
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
93%
A kérdezőnek ez a fetise, csak a humor kategoriába való az összes
2015. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
92%
Van itt vicc kategória? mert ha van akkor kérdező helyezd át ezt a kérdést oda.
2015. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én Móni vagyok, fegyverzetem Magyarországon egyedülálló. Íjam hatótávolsága több mint 400 méter. Nyílvesszőmön egy bizonyos ritka gomba mérgét használom, mely ha csak a kisujját sebzi az ellenek, akkor is légzésbénulást okoz. Szeretnék jelentkezni az invázióra! Bevesztek?
2015. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
92%

Wow, délben ébredtem, nemrég jöttem fel, és máris ilyen viccesen kezdődik a napom... Köszi, kérdező, és az eddigi válaszolóknak is. :)


Ui.: Kérdező, szerinted a magyar hadsereg hol szállna tengerre a hadművelet megkezdéséhez? És vajon az az ország mit szólna ehhez? :D

2015. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
94%

Magyarország hadüzenete az

Amerikai Egyesült Államoknak


„ Amikor a magyar

hadüzenetet átadták az

USA külügyminiszter

helyettesének, meg kellett

néznie a térképtárban,

hogy hol is van

Magyarország, mert nem

tudta. Ezután fogadta a

magyar nagykövetet.

– Mi Magyarország

államformája?

– Királyság.

– És ki a a király?

– Az momentán nincs.

– És ki van?

– Horthy Miklós

ellentengernagy

őfőméltósága.

– Értem, tehát van

tengerük.

– Nincs.

– Van területi követelésük

az USA-val szemben?

– Nincs.

– Kivel szemben van?

– Romániával szemben.

– És mért nem hajtják be

rajtuk?

– Azt nem lehet, ők a

szövetségeseink!

– Értem, mondta a

külügyes, és ezután átvette

a hadüzenetet."


[link]



:)

2015. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező elég nagy troll... Valószínűleg, mire bárki is eljutna odáig, hogy segíteni kéne, a magyar haderőt már rég kivernék onnan.
2015. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
100%

Üdv Kedves Móni!

A nevem Gábor, seregem jelenleg 34 főből áll. Ebből három mesterlõvész, 14 fő gyalogos lövész, 15 fő lovasság huszárkardokkal és szablyákkal, 4 fő lovas íjász és egy fő harckocsizó, bár harckocsival jelenleg nem rendelkezünk, de bízom a felajánlásokban. Mi évek óta készülünk erre az ütkozetre és szívesen be veszünk, mint gyalogos íjászt.


Gábor

2015. jan. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat elütöttem:37 fő.
2015. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
95%

Gábor és Móni! Csatlakoznék!!! Vegyi gázokat képes a hátsó felem előállítani, szerintem hasznos tagja lennék a csapatnak. Bajtársakat nem tudok vinni, a múltkori véletlen vegyi támadásnál kimúltak mind.


Azóta ezt a malőrt kiküszöböltem, és hivatalos fingometerrel is fel vagyok szerelve, amelyet több szerv is elismer! Csapjunk oda az ellenségnek!

2015. jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Feri vagyok. Szasztok fiúk ányok. Nekem a nagyapámtul maradt két második világháborúbul mentett MG-42 esem van ezer darab lőszerrel. Egyiket szívesen elkezelném másikat felajánlom valakinek. Lőszert meg tudunk még szerezni dögivel.
2015. jan. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!