Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Bocsi, tudom, hogy unjátok...

Valaki : kérdése:

Bocsi, tudom, hogy unjátok már, elhiszem, de most komolyan beparáztam. Világháború lesz? Mi, magyarok is veszélyben vagyunk?

Figyelt kérdés
Most olvasgattam.Nyílt invázió Ukrajna ellen? És Putyin elnök tényleg ki is mondta egy az egyben,hogy háborúzni akar? Már félnünk kell?
2014. aug. 28. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem lesz. Oroszország csak a káoszt akarja fent tartani Ukrajnában, ezért nincs nyílt háború.

Mivel az ukrán erők nyerésre álltak Luhanszknál és Donyecknél is kedvezően alakultak a dolgok ezért vetették be a saját erőieket a tengerpartnál hogy erőket vonjanak el az ukránok a szakarád városoktól.

2014. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Mondom,elhiszem,hogy uncsi,de én erről szeretném tudni a véleményeteket,megnéztem a kapcsolódó kérdéseket is,mielőtt kiírtam,a kapcsolódó kérdéseimből pedig lefaragtam,amit ott már megtudtam.

Szóval az ilyen jellegű válaszok innentől kezdve megmutatják az agyi szintet.

2014. aug. 28. 21:55
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ :)) megnyugtató
2014. aug. 28. 21:56
 4/14 anonim ***** válasza:
pontos valaszt nem lehet adni, mert ugye annyira fuggetlen mediat nem lehet talalni. ez meg nm telhes invazio, mert csak 1 frontot nyitott putin. nem mondta ki. tagad mindent. mg nem kell felnunk.
2014. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
az nem telhes, meg csak nem is terhes. teljest akartam irni. csak hat telorol irok.
2014. aug. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%

Igen, a Gyakori Kérdések Politika rovatában minden egyes nap 2-3-szor III. világháború lesz.

Úgy hogy megnyugodhatsz, mert olyan ez, mint 1945 óta a politikai ígéretek:


"Nyugodjon le mindenki, még egy kis ideig megszorítunk és keményebben kell dolgozni, mint eddig, de jövőre már egész biztosan jobb lesz!"

2014. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez sem nyílt invázió csupán az ukránok túlkapása manapság egyre többször: ami jelenleg történt az 2 szálon fut 1. teória szerint behatolt egy kb 1000 fős orosz egység orosz felségjellel modern fegyverekkel és elfoglalt egy várost ami összeköti a szeparatistákat Krímmel, 2. teória [link] tehát behatoltak oroszok de azok nem viselik az orosz hadsereg jelét és a szeparatisták irányítják őket nem "Moszkva" legalábbis papíron - tehát minden mint régen ezt már nemegyszer eljátszották és az ukránok mindig inváziónak titulálták a múltkor az orosz segélykonvojra orosz páncélos oszlopot agattak jelzőnek amit meg is semmisítettek aztán kiderült hogy csak fehérre festett teherautók és még csaj rájuk sem lőttek...... ez tipikus példája a farkas kiáltó fiú meséjének remélem még ismeritek......... ( és ne értsetek félre nem szurkolok egyik félnek sem )


De a statisztikákra kíváncsi leszek ha véget ér ez az egész ki mennyit vesztett mennyivel indult.....

Ha hitetünk a wikinek ( most legyen ez a kiinduló alap ) az ukránoknak van 150 ezer katonájuk na most abból vegyünk el 50 ezret mert reálisak vagyunk és mondjuk azt a szélsőséges minimumot hogy van 30-40 ezer harcoló pozíciót betöltő katonájuk, na most ez a 30 ezer katona kiegészülve az önkéntesekkel, a nemzetbiztonsági elit egységekkel, a légierővel miért is nem tud leverni egy ilyet "lázadást" és itt az első napoktól kezdve értem, Moszkva csak az utóbbi 1-1,5 hónapban támogatta őket nagyon látványosan nagyon nagy fegyverekkel előtte még burkoltan és jóval kisebb fegyverekkel és ekkor még orosz önkéntesek sem harcoltak olyan nagy számban mint most......

2014. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha ténylegesen megindulna az orosz offenzíva, a hét végére már határosak lennénk Oroszországgal :)
2014. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
lehet 0 %-ra pontozni de ez az igazság, az elöttem szóló igazat mondott ha tényleg invázió lenne semmi sem állíthatná meg az oroszokat [link]
2014. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs valós bizonyíték, hogy támadnának az oroszok...
2014. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!