Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Katonai kérdés? (többi lent)

Katonai kérdés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 13éves vagyok jövőre 8-adikos leszek aztán meg ugye kezdhetem a karrier építés 2 dolog van ami érdekel Rendőrség/TEK és a katonaság nem tudok dönteni.A kérdés az hogy ha kimegyek egy külfölfdi misszióra pl egy sivatagba felderíteni vagy momdjuk egy háborús övezetnek a nyugottabb részére akkor mennyi esély van hogy nekem ott embert keljen ölni és aki katona és ezen át esett elöszőr milyen érzés volt és hogy dolgozta fel nagyon érdekelne.
2014. aug. 7. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Előbb nőjj fel. Ismerek az amerikai hadseregben szolgált katonákat. Ők már veteránok. Egyikük ott volt Szomáliában amikor a Black Hawk Down történt. Szerinted én nem kérdeztem meg milyen volt? Sosem kaptam választ.. Egyáltalán nem akarnak ilyenről beszélni pedig már húsz éve volt. Elvesztették a barátaikat. Emberre is lőttek, de hallgatnak róla mint a sír, mert egyáltalán nem jó emlék. Csak hogy tudd, sok katona lesz öngyilkos leszerelés után... Vajon miért? Nem csak azért mert nem tudnak visszailleszkedni a társadalomba. Hogy itt Magyarországon mennyi esélyed lenne ilyet megélni, azt csak a jövő tudja.
2014. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jól tennéd, ha a matematikát és a törénelmet gyűrnéd elsősorban.

Rengeteg lehetőség áll előtted.

2014. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!