Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Na valaki szépen sorba válaszo...

Na valaki szépen sorba válaszoljon ezekre nekem légyszíves? ÖSSZEFOGLALÓ KÉRDÉS AZ IZRAELI, UKRÁN HELYZETRŐL?

Figyelt kérdés

1.Ki az az ISIS,Mit csinál az ISIS?

2.Hol vannak amerikaiak ukrajnában,mi ez a tévhit(?) hogy amerikaiak vannak ukrajnában?

3.Valaki elmondtaná nekem röviden a kubai rakétaválságot?

4.Mit keresnek oroszkatonák/hadsereg ukrajnában? egyáltalán van ott orosz hadsereg?

5.Kik állnak szemben kikkel ukrajnában?

6.Mire jó ez a sok vérontás ukrajnában/izraelben?

7.Most ebbe az orosz ukrán konfliktusba belefog folyni európa? vagy eszünk ágában sincs bevenni a NATOba ukrajnát?

8.Hogy jön az orosz ukrán konfliktusba a kubai rakétaválság?

9.Ez most egy hidegháború?

10.Sokan mondják hogy egy háború nem olyan mint a COD,vagy a Battlefield. Ezt én is tudom hogy gyakran megváltoznak az emberek akik visszajönnek a frontról.De mégis milyen? miért mondják ezt?


2014. aug. 4. 22:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az Academit leginkább még Blackwater néven ismerik ugyanis úgy tett szert kétes hírnévre ;)
2014. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!