Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Régen mikor volt még sorkatona...

Régen mikor volt még sorkatonaság, mit csináltak a nagyon dagadt emberekkel?

Figyelt kérdés

Úgy értem alapkiképzésen meg erőnléti edzéseken gondolom nem nagyon birhatták,

Mondták nekik hogy üljenek le, vagy hogy nem kell csinálniuk ?


2014. júl. 19. 09:14
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
nagyon dagadt embereket eleve be se soroztak, vagy legalábbis nem fegyveres szolgálatra.
2014. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Marczell ***** válasza:
91%
Mentek főzni a menzára.
2014. júl. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Lefogyasztották ripp ropp.
2014. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem mentek főzni. Főzni a szakácsok mentek.
2014. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Marczell ***** válasza:
96%
Bácsikám nem éppen fitt alkatú és ő a konyhán segédkezett a sorkatonaság alatt, nem viccből írtam ezt.
2014. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogyan sem bírhatták. Amiket nézek videókat ilyen kiképzésekről (persze most nem ilyen Spetsnaz osra kell gondolni egyből)egyiket sem tudnák végrehajtani, hisz fel sem tudnak mászni semmire, ember nem cipeli el őket, futni kilómétereket ez teljesen kizárt... Még egy simán zsírosabb embernek sem egyszerű mindez, nem hogy egy nagyon dagadt nak, aki át sem fér a szögesdrót alatt, bár még kúszni sem nagyon tud...
2014. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem Mert az ismerősöm még a néphadseregben volt katona 80-ban, és ő szokta mondani hogy idézem: " a mai dagadt fiatalok igen rá.b.a.s.z.n.á.n.a.k ha most lenne katonaság.


Meg nézegettem képeket,a és tényleg nem látok kövér embereket.

2014. júl. 19. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A 60-as években az éppen aktuális sorkötelesek katonai alkalmassági rátája 90% fölött volt. A 90-es években ez a szám 60% alatt volt, sőt volt olyan eset amikor az orvosi vizsgálatra berendelt állomány fele alkalmatlan volt.

A kövérség pedig relatív dolog. Volt olyan aki alkalmatlan minősítést kapott, volt aki korlátozott alkalmasságot, volt aki "A" kategóriát.

2014. júl. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Használjuk már a túlsúlyost vagy a kövért légyszíves!
2022. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!