Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nőként lehetek katona vagy...

Nőként lehetek katona vagy kommandós?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 23:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

kicsit azvagy ja, és mondtam GOOGLE.

katonai alapismeretek egy tantárgy.


"Ezek úgy számítanak bele, hogy emelt szintűként ezeket fogadjak el vagy csak ezeket nézik simán? "


hogy mivan?

ennek a kérdésnek semmi értelme.


Mivel ennyire nem értesz semmihez gondolom még általánosba jársz illetve középiskola alsó szintjét koptatod.


Akkor javaslatom: Tanulj és készülj matekból, töriből, és magyarból hogy az érettségin jól teljesits.

Legalább 1 tárgyat nem árt emelten teljesiteni a sikeres felvételihez hogy meglegyenek a pontok, viszont nem követelmény.

2014. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

"Ezek úgy számítanak bele, hogy emelt szintűként ezeket fogadjak el vagy csak ezeket nézik simán? "


Nem értem h ebben mi nem érthető? Úgy értettem a kérdést, h ezeket a tantárgyakat fogadják el csak emeltként vagy pedig, hogy nem nézik az angolt vagy esetleg a bioszt amiből eleve emeltezi akarok.... szövegértés :) nem ebből kéne leszűrni, h hova járok

2014. máj. 7. 22:15
 23/32 A kérdező kommentje:
De köszönöm az eddigi segítségedet
2014. máj. 7. 22:17
 24/32 anonim ***** válasza:

Linkeltem a felvételi tárgyakat, ezekután nemtudom mi nem érthető :D


"szövegértés :) nem ebből kéne leszűrni, h hova járok"


Abból szürtem le hogy hova jársz hogy nem teljesen érted a felvételi lényegét még. Majd változik ez.


Magyar, Matek, Töri ezekből éri meg emeltezned. (én pl. töriből emeltezek idén)

2014. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Marczell ***** válasza:

Itt a katonai alapismeretek tankönyve pdf formátumban:

[link]

2014. máj. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
44%
Mint 1 falat kenyér annyira kellenek a nők a seregbe. Adminisztráció,EÜ,hadtáp az még talán-talán. De harcoló alakulathoz semmiképpen sem. Volt velük elég negatív tapasztalatom:(((
2014. máj. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Nem minden nő egyforma
2014. máj. 8. 00:22
 28/32 anonim ***** válasza:

Nem.

Csak egy nő nem bír annyit mint egy férfi.Láthatod az alkalmassági vizsgán is.Sokkal kevesebbet kell elérniük.

Vagyis már nem tudnak akkora teljesítményt elvárni terepen.

2014. máj. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy nem minden egyforma, ebben igazad van! De amikor a szakalapozó kiképzést csináltam nekik 10 ből 9 nem értette,nem foglalkozott vele,nem érdekelte, nem vette komolyan az oktatandó témát. És valahogy az az érzésem hogy ilyen beosztott nem igazán kellene harchelyzetben mellém. Ott ugyanis nem a műkörmök színe, esetleg a maunika só a legfontosabb. Érted ugye pubi?
2014. máj. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a műköröm a legkevésbé sem... és nem kedvelem azokat akiknek csak a felszínes dolgok számítanak. Én mindennel úgy vagyok, hogy ha már elkezdtem akkor rendesen végig csinálom... nem hiszek sem a fél, sem pedig a hanyag munkában
2014. máj. 9. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!