Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Aki nem volt katona, az nem...

Aki nem volt katona, az nem férfi?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 21:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%

kérlek szépen kérdező ne általánosíts!

A pontos meghatározás úgy szól, hogy nem férfi az, aki hivatásos katonaként nem ölt meg még 100 ellenséget és itta ki a vérük!


Üdv:

Pistike, 14 éves military-fan

2014. ápr. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Végigvittem az össze CoD-ot Battlefield-et és Medal of Honor-t. Ez már elég katona neked.....

Szóval te senkit nem tekintesz férfinak, csak azért mert nem a kommunizmusban nőtt fel?? (Elárulom ma már nincs sorkatonaság, és rendes katonának meg nem olyan egyszerű elmenni, ez már nem olyan mint amit ti csináltatok)

2014. ápr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Sajnos hulladékból a katonaság sem tud értéket teremteni. Elmondása szerint még Szerbiában is harcolt, de az élete alkonyát 0-24 órában azzal tölti, hogy gyakorikérdéseken magának helyesel a több ezer zoknibábjával. Nem szánalmas?
2014. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen, attól lesz valaki férfi, hogy kilő - átlagosan - öt lőszert és aztán egyenruhában bohóckodik, padlót takarít, unatkozik fizetés nélkül kilenc hónap - egy év - másfél évig.


Annó mindig ugrattak vele gyerekkoromban ha rendetlen voltam: majd megtanulod, ha katona leszel! Ezért megfogadtam, hogy nem leszek és nem is lettem (egészségileg alkalmas voltam).


Nem látok lényeges különbséget a katonaviseltek és nem katonaviseltek között.

2014. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Annakidején valóban"ez járta"és...ha egy ideális katonaságot vennénk alapul akkor tényleg büszke lehetne rá aki részt vállal(t)benne!
2014. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan férfias lettem,hogy napi 8-10 órát döglöttem tök feleslegesen és híztam 20 kilót.A "tanult" technológiát már javarészt kivonták a forgalomból (hál' istennek,már nagyon balesetveszélyes volt).
2014. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szeretem hallgatni az ilyen dolgokat hogy aki nem volt katona az nem férfi. Aztán mikor megkérdezem hogy na, akkor mesélj már róla hogy mit csináltál katonaként és rákezdi hogy szivatták a fiatalabbakat, kaptak egy "bébi" kiképzést, néha játszottak egy számháború szintű gyakorlatozást és X hónapig kajálták a katonai kosztot amit mosléknak nevez és ezzel ki is merült a katonáság, és Ők ettől férfiak, gratulálok nekik. Nem akarom bántani őket, mert semmi közöm hozzá, ha ők ettől férfiak, áldásom rá de nem kell általánosítani hogy CSAK AZ A FÉRFI AKI KATONA VOLT.
2014. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Én a 80-as évek végén Lentiben, a Zajdában voltam katona, ami akkor elsőlépcsős laktanyának számított, a délszláv konfliktusok kitörése előtt, de már számítani lehetett, hogy kitör a háború és elég kemény helynek számított,

"jó" hírnévvel megáldva.

Egyébként szívesen visszakérném a katonaként eltöltött időt, de azt sem bánom, hogy voltam katona, és ott voltam katona.

Férfinek érzem magam, de nem attól, hogy katona voltam.

Viszont tudok olyan langyos pasiról, aki volt katona, de nem érzi magát férfinak.

2014. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!