Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Egyetértetek vele, vagy...

Egyetértetek vele, vagy ellenzitek a sorkatonaságot?

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam, hogy Norvégiában most már a lányoknak is kötelező az 1 év sorkatonaság, nem csak a fiúknak.


Ehhez viszonyítva furcsa, hogy nálunk lehetőség sincs rá.


Ti mit gondoltok?


2014. márc. 28. 14:53
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
29%

"Ha kitör egy konfliktus, úgy húzok el a családdal együtt egy biztonságos országban, hogy lángra kap mögöttem az út. "


Azt te csak hiszed, kedveském. :)

2014. márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
64%
Miért, mit csinálsz? Kiállsz a határra és kényszersorozol?
2014. márc. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
58%

"Azt te csak hiszed, kedveském. :)"

Tehát van egy nagy hazafink, aki itt marad, ha bombáznak is, akkor is, ha a háza összedűlt, és ha a határok nyitva állnak is. Grat. A természetes szelekció működik. Persze biztosan futna, ahogyan csak tud, ha meglátna egy repülőt, amiből ejtőernyősök ugrálnak ki a városa felett...

2014. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
50%

Egyébként akik itt bőszen támogatnák mindenki olvasott már:


Musilt, Hrabalt, Zamjatyint, Ottlikot, Tagorét?


nézett már


Eisensteint, Ozut, Ophülst, Fábrit, Pabstot?


felismerne látásból egy


Kandinszkijt,Renoirt, Malevicset, Szinyei Mersét, Klimtet?


Hát nem mert ha itt mindenre igen lenne a válasz nem támogatná a sorkatonaságot ennyi ember, és nem azért mert wohooo, hanem mert akkor már valószínűleg lakozna annyi ráció arrafelé, hogy be lehessen látni azt, hogy Mo-n ennek esélye nincs (gazdaságilag sincs), valamint az "építő jellegű, jellemfejlesztő, tartásépítő hatás" amiről mindenki beszél nem valósulna meg sőt...amennyit nekem azok meséltek akiknek része volt benne, inkább csak negatív hatása lenne.


Amúgy a 3 kérdésre egy kellően művelt és szellemileg kellően gondozott 20 évesnek igennel kéne tudnia válaszolnia. Ezen kéne dolgozni nem a hogy szopassuk a másikat 3-6-9-12 hónapig meg szarjunk el egy évet az életünkből baromságot.

2014. márc. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

én nem nagyon értek vele egyet hisz mire mennek a lányok meg egyáltalán a fiúk is azzal az 1 év sorkatonasággal .

Én ellenzem

2014. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!