Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Csak szerintem kéne újra...

Csak szerintem kéne újra bevezetni a sorkatonaságot?

Figyelt kérdés
Pedig a mai fiatalságra ráférne. Ott megtanulnák mi a tisztelet és nincs olyan, hogy visszapofáznak a másiknak.
2014. jan. 29. 21:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem csak szerinted.

Van még pár olyan bugris, aki így gondolkodik, mint te.

2014. jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%

Nem csak szerinted, még egy csomó másik ember szerint is.


Egy másik csomó szerint meg nem. A "mai fiatalság" alapján ez a más f*s zával verni a csalánt esete lehet.


Mocskos fiatalok, én is utálom őket. Egy csomószor visszapofáznak. Egészen elképesztő...


Ha neked ez a tisztelet, akkor bravó, menj el őrmesternek.

2014. jan. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
A sorkatonaság egy rossz vicc volt. Semmit nem tanultak ott hanem hónapokat/éveket nyaraltak az állam pénzén.
2014. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Hát olyan szovjeteset, ami volt, annak semmi értelme nem lenne és többet ártana, mint használna.


De, olyan, mint amilyen Svájcban működik, olyan lehetne.Talán hasznos is lenne.A svájci fiatalok sem utálják, tapasztalataim szerint.

2014. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert fölösleges. Eredménye csak annyi lenne, hogy elcsesztünk jó sok pénzt a semmire, meg hogy még egy csoport fiatal kimenekül az országból, akik nem akarnak ezzel szívni fölöslegesen.
2014. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
Természetesen nem. Van még néhány elmeroggyant, aki szerint ez jó ötlet.
2014. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Bírom amikor egy ember el akarja dönteni h mire van szüksége a fiataloknak. Nem tudom melyik csoportba tartozol mert van az a 12-16 év közötti call of duty-n nevelkedettek akik azt hiszik a katonásdi olyan jó dolog vagy pedig a 30-40 éves korosztály akik még bele estek a sorkatonaságba és ott megalázták őket és most azt akarják h mást is alázzanak szét.
2014. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
48%
Semmire nem fogsz menni nevelés terén a sorkatonaságoddal, amikor az egész magyar társadalom úgy épül fel, hogy már a 14 éves Ádámkának is a VV Alejandróra, Justin Bieberre és Flour Tomira kell hasonlítania ahhoz, hogy menő legyen a haverok és a lányok körében.
2014. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%

Hát kb. csak szerinted.

Én nem ellenzem egy normálisan felszerelt hadsereg (csak, hogy legyen) létrehozását (az más kérdés, hogy keret nem nagyon van rá), de a sorkatonaság, főleg ahogy itthon működött egy nagy 0 volt.

2014. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Aki nem volt katona, az nem igazi férfi.


Különben is, ha beüt a krach, jön egy háború, akkor kinek van több esélye túlélni és ne csak golyófogó legyen? Annak, akit hirtelen behívnak, rövid idő alatt tornáztatják és ledarálnak neki mindent, majd kezébe nyomnak egy puskát és gyakorlatilag felkészületlenül kiküldik, vagy pedig annak, aki már volt katona?

2014. jan. 29. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!