Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit akarhatott ma tőlem a...

Mit akarhatott ma tőlem a Magyar Honvédség?

Figyelt kérdés
Ma észrevettem, hogy már délelőtt óta hívogat egy 30-as szám, amikor egy kis időm lett, visszahívtam. Egy fickó azt mondta, hogy ez a Honvédség központi száma, ezért ő nem tudja, miért hívhattak és hogy ki. Olyasmit magyarázott, hogy bármelyik régióból kereshettek, de ő ezt nem tudja, miért, vegyem fel, ha újra hívnak. Mondtam, hogy köszi, de nem tudom felvenni, mert nem olyan a munkám, hogy csak úgy felkapkodhatom a telefonomat. Aztán persze még hívogattak, de pont akkor, amikor nem tudtam felvenni, a visszahívásnak meg a fenti magyarázat miatt nem volt értelme. Mit akarhatnak tőlem? Nő vagyok, civil, nincs katona sem pedig bármiféle militarista személy sem az ismeretségi körömben sem a családban. Mást is hívtak esetleg? Légyszi ne viccelődjétek el, normális válaszokat szeretnék.
2014. márc. 3. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
be fognak sorozni és odaadnak az amcsiknak. ők szuper katonát képeznek belőled és az lesz a feladatod hogy levágd Putyin farkát XDDDDDDDDD
2014. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Te jó isten. Egyet bátran állíthatok, nem az eszedért hívogatnak.


Azt hiszik, hogy Kovács2 századost hívják, csak egy számot elírtak és azt hívogatják. Vagy Kovács2 rosszul adta meg a számát.


Vagy pedig felismerték a képességeidet, hogy titkosügynökként csak te tudod megoldani az orosz-ukrán válságot úgy, hogy mindenki jól jöjjön ki belőle és azért keresnek, hogy mikor tudnál indulni.

2014. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Repülnek a mínuszok :)


Nem az eszemért hívogatnak... nos, erről annyit, hogy tavaly a rendőrség hívogatott, pedig hozzájuk sincs a világon semmi közöm. Kiderült, hogy egy régi ismerősöm komoly bűnténybe keveredett és vallomástétel miatt becitáltak. Úgyhogy bármi lehet. Na ezek után ki a hülye? Különben elég komoly problémáid lehetnek, ha egy ilyen kérdés úgy kiveri nálad a biztosítékot, hogy rögtön lehülyézni támad valakit késztetésed. Megnézném, mekkora a pofád face to face.

2014. márc. 3. 19:46
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodj meg, ezek után is te vagy a hülye. Sőt ezek után pláne.
2014. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
és amit írtál hogy jön az eszedhez ? :D ennyi erővel engem behívnak a rendőrségre mert egy régi haverom megölt valakit... eböl még nem tudjuk meg hogy van-e eszem vagy sem.
2014. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

"Na ezek után ki a hülye?"


Te. De a legnagyobb, akivel hosszú idő óta itt találkoztam......

2014. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szánalmas trollok :) Na köszöntem a hasznos és érdemi válaszokat :)
2014. márc. 3. 20:18
 8/10 anonim ***** válasza:

"Szánalmas trollok :)"

Mondja a legnagyobb "trololololo" troll :D

2014. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Lehet hogy KGB-s alvóügynök vagy. Telefonon keresztül a megfelelő kódszó kiejtése után átkapcsolsz könyörtelen gyilkológéppé. Ez teljesen hétköznapi... az amcsi filmekből tudom.
2014. márc. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ma már ezért érdemes volt fel kellni hogy végig olvassam a kommenteket :D
2014. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!