Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az oroszok beránthatják...

Az oroszok beránthatják Magyarországot egy esetleges háborúba?

Figyelt kérdés
Elgondolkoztam ezen az aktuális ukrán-orosz helyzeten. Nem szeretnék egy párthoz sem húzni, de meglátásom szerit a legjobb, amit Orbán tehet, hogy kussol. Senki érdekében nem kéne felszólalnia, akárhogy követelik egyesek. Hatalmas orosz befolyásoltság alatt állunk... Tehát a konkrét kérdésem: Ha Orozország be akarná vonni Magyarországot, megteheti? Ha nem is fenyegetéssel (bár kétlem :D), akkor ígérgetéssel. Sokszor estünk abba a csapdába, hogy megígérték nekünk a régi földek tuajdonjogát, ezért mindig a "rossz" oldalra álltunk. Szóval?
2014. márc. 2. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Mivel magyarországnak 15 db tankja van és ezzel a harci erelye csekély
2014. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mégis, nem lehet, hogy ezzzel a presztizsét növelé/hatalmát fitoktatná? Tény, hogy semmi katonai erőnk, de nem is feltétlenül erre gondoltam.
2014. márc. 2. 19:17
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Hát mindenképp, a Magyarországnál területileg 183x nagyobb Oroszország és a 6,5x nagyobb Ukrajna csakis a magyarok bevonására játszana az egymás közti háborújában.


El kell felejteni ezt a magyarközpontú világnézetet, mi nekik annyira vagyunk fontosak, mint nekünk Liechtenstein.

2014. márc. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem számba sem vesznek minket.
2014. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz.
2014. márc. 2. 19:24
 6/6 anonim válasza:
Ugyan minek?! Egy légypiszok vagyunk az elefánt seggén....
2014. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!