Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Francia Idegen légió? Sziaszto...

Maxpayne0921 kérdése:

Francia Idegen légió? Sziasztok Szeretnék 1 két dolgot kérdezni

Figyelt kérdés

1.Szeretnék szeptemberbe jelentekzni idegen légióba és kiváncsi lennék arra hogy mi a fizikai követelménye/orvosi követelménye

-Kicsit van ludtalpam de az orvos azt mondta nagyon minimális

- szemüveges lennék de nem hordom

- Futás az nekem olyan mintha meg kéne ennem 1 szelet kenyeret napi20-25 km ert futok

- Majdnem minden követelménynek megfelelek amik után ovlastam de szeretném a ti véleményeteket is kikérni mert nem tudom milyen nehéz lehet bejutni a légióhoz ha mondjuk én elmegyek szeptemberbe akkor hány %-hogy felvesznek légióba?

Légyszives válaszoljatok

Ui:17 éves fiu vagyok 170 cm 65 kg



2014. febr. 21. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csirke vagy és kiskorú. Nem kellesz te oda.
2014. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Öhm csirke oké :D mert nálad 100kg nál kezdődik az ember értem én :D Én sportos alkatú vagyok kiskorú? szted miért szeptembrebe akarok menni jelentekni? 18 at töltöm
2014. febr. 21. 21:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem hordod a szemüveged még nem fogsz jobban látni + karcsú vagy te oda.
2014. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Olvasd el Rejtő Jenő regényeit.
2014. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rejtő Jenő regénye egy nagy humbukk Már bocsi váalszoló
2014. febr. 21. 21:16
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

ma 21:10


Az pont arra jó, hogy semmit ne tudjon meg a légióról :))


Haver, itt vannak videók, hogy hogyan is néz ki ez az egész.


http://www.youtube.com/watch?v=XRzXA5G96g8

http://www.youtube.com/watch?v=HBR2Ga5DnFo

http://www.youtube.com/watch?v=4N48n_IqR3Q

2014. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

Mi a f..sznak akarsz ott szolgálni? Lépj be vazze a magyar hadseregbe és szolgáld a hazádat!

Vagy mit gondolsz, te vagy Zsánklódvándám? :)

2014. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj majd pont egy karcsiszemüveges, féltörpe kisfiút vesznek be, lúdtalppal miegymással. De biztos szeptemberre Valuev leszel, remélem, már lövöd a cápatesztoszteront herébe.
2014. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha alacsony valaki az nem hátrány, mert nehezebben találja el az ellenség.

A lúdtalp sem vészes, mert ha mégis eltalálnak nem dőlsz el.

Szégyen a futás, de hasznos.

A szemüveg gond lehet. (Azt nem írtad hányas lenne, ha hordanád?)

Úgy gondolom 50%. Vagy felvesznek, vagy nem.

[link]

2014. febr. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól még, mert teljesíted a követelményeket, nem biztos, hogy felvesznek. Minden körben azokat a legjobbakat választják ki (azokkal a képességekkel, amire épp szükség van). A jelentkezők jó része ex-military, ex-sf, ex-law enforcement, aki zsoldosként akarja folytatni a pályát, és jól néz ki az önéletrajzában a légió. Ha meg tudod győzni a toborzótisztet, hogy te a 18 éves fiú, 0 munkatapasztalattal, gondolom 0 nyelvtudással jobb vagy, mint ők, akkor ja, lehet esélyed.
2014. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!