Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tudok én valamit tenni az...

Tudok én valamit tenni az ukrajnai forradalmoért? 15/F

Figyelt kérdés

Csak nagyon emlékeztet '56-ra és én is segíteni akarok nekik, főleg hogy ruszkik ellen harcolnak, meghogy ne érjen olyan csúfos véget.

Mit tudnék tenni?



2014. febr. 20. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nézz utána, hogy mi is történik ott.
2014. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Eljöhetsz velem, vannak ott ismerőseim akik azt mondták adnak fegyvert és lehet lőni kifelé azokat, akik ránk támadnak.
2014. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Rosszul vagy Sanyikám?Ruszkikat legutoljára a németek tudták feltartóztatni egy darabig őket,de azonkivül senki,szóval gondold át ezt a dolgot :D
2014. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még nagyon fiatal vagy és még nem tudhatod, hogy a világ milyen bonyolult és összetett. Milliószor bonyolultabb annál, hogy "ott lázadnak jó emberek a gonoszok ellen, mint 56-ban".
2014. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
szerintem először állj fel a gép elől.
2014. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes és nem értelmes válaszokat...

Én nem harcolásra gondolok, szüleim elől bonyolult lenne megszökni, de a világ bonyolultságában igaza volt a srácnak...

GladiatorSS igazad van, de most nincs nyílt háború, akkor Világháború lenne.

2014. febr. 20. 18:38
 7/8 anonim válasza:
...mint '56? teljesen más a két dolog. és 15 évesen tanulj :D egyet értek az előzőkkel: fogalmad sincs, hogy mi folyik a világban.
2014. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te sajnos nem tudsz tenni semmit.Ahogy én (16/L) sem.

Bár nekem az oroszokkal nincs sok bajom,hanem maga az ukrán kormányt,illetve Janukovicsot okolom ezért.(Most nem írom le,hogy miért,de mindegy)

Ma az újságban olvasottak alapján nagyon remélem,hogy hamar megoldódik a helyzet.Már így is elég ember meghalt,és már tart egy ideje a "polgárháború".


Bár,abban igazuk van a többieknek,hogy az 56-os helyzettől ez némileg különbözik.Most nem írom le,hogy miért,de ha akarod,írj privit és ott leírom a meglátásom.

Ennek ellenére,remélem hamar megoldódik,a lehető legbékésebben.

2014. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!