Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tényleg bevezetik a sorkatonas...

Tényleg bevezetik a sorkatonaságot 2014-ben?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak egy fals szóbeszéd?
2013. dec. 24. 12:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ha kötelező lenne, nem ágálnék ellene. De jelenleg van jobb dolgom (iskola, meg tudnék magamnak melót külföldön).
2013. dec. 24. 17:24
 12/20 kovpet ***** válasza:
Akkor is lenne jobb dolgod, mint mindenki másnak. És ezzel el is jutottunk a probléma gyökeréig :)
2013. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Pedig de jól megtanulnál felmosni vagy söprögetni a seregben. Néha pedig még fegyvert is látnál, de csak a vitrinben.
2013. dec. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Tudom, de én imádok takarítani. :)
2013. dec. 24. 21:59
 15/20 anonim ***** válasza:

Ha ezen az oldalon olvastad:

[link]


akkor olvasd el normálisan az oldalt, ne csak félinfókból tájékozódj te is. Ugyanis jobb oldalt találsz egy ilyen részt:

"Jogi nyilatkozat

A Hírszabadság weboldal fiktív híreket kreál az olvasók számára szórakoztatás céljából, így az itt olvasható történetek csak az agy szüleményei, nincsen valóságalapjuk. Aki a weboldalunkon olvasgat, tartalmat oszt meg, automatikusan elfogadja, hogy ez az oldal szórakoztatás céljából jött létre, nem pedig rémhír terjesztésként. A cikkekben szereplő személyek, nevek, csak a képzelet szüleménye, bármilyen hasonlóság a a valósággal csak a véletlen műve."


Esetleg inkább valami hitelesebb oldalakról tájékozódj hírek után, mint pl. a hvg.hu:


[link]

2013. dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 15-tös! :)
2013. dec. 25. 13:04
 17/20 anonim ***** válasza:
a sorkatonaságot bevezetni nem tudják, legfeljebb visszaállítani, mivel a törvényt csak felfüggesztették
2013. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
befogják... csak nem 2014-ben hanem még kicsit később :/
2015. máj. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
16:07: de csak téged soroznak be... És megtanítják neked a fogkefe alternatív felhasználási módjait... :D
2015. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell lepontozni, hogyha a kérdésre válaszolok, egyébként ez nem csak hogy egy állítás, hanem ez már reálisan látható, hogy újra be fogják vezetni a sorkatonaságot, ugyanis orbánék nem keveset beszélnek róla... de most komolyan, ezért lepontozni?? xd pontozzatok csak! aztán majd rájöttök, hogy igazam van.
2015. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!