Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A world of tanksban minden...

A world of tanksban minden tank létezett?

Figyelt kérdés
Csak azért mert a google keresőben nem találom.

2013. nov. 25. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
dübörögjön az acél
2013. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen és én mindet megtaláltam (nagyjából)de nem mindegyik épült meg és/vagy nagyon jelentéktelen volt így keveset találni az ilyen tankokról. De konkrétan: IGEN
2013. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

NEM


azért mert famakettet meg 2 tervrajzot csináltak valamiről az szerintem nem a létezés hanem a létrehozásara történő kísérlet


ami benne van az meg annyira hiteles történelmileg mint a tegnapi békaeső


legnagyobb kedvencem a hp rendszer ami egy vicc


szeretettel várunk WT

2013. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ott van a legtöbb rövid rövid leírásában,hogy létezett-e vagy sem.

De fele vagy prototípus vagy csak terv volt.

2013. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A létezés úgy értem hogy legalább tervrajza vagy makettje volt.
2013. nov. 25. 22:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Sok harckocsi valóban megépült és harcolt mások csak prototípus vagy csak tervrajz formában létezett.
2013. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
76%
Nos valójában tényleg van ami létezett és ami csak papíron (ezek álltalában a prémium tankok). Egyébjént olvastam az egyik válaszból, hogy nem történelmiek. Nos ez egy nagy baromság. Ha nem lenne történelmi akkor minek változtatnának meg minden patch-ben XY tankok páncélzatát 2 mm-rel?
2013. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szerintem az összes létezett legfeljebb tervrajzon, vagy prototípusban esetleg 1-2-3 darab készült belőle, vagy nem volt sorozatgyártásban.
2013. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kedves 7 es


tigris tank L/71 harckocsiágyúval soha nem létezett L/56 al gyártották stb stb


szóval ez a wot történelmi hűség baromság egy történelmileg hű tankjuk sincs vagy legalább is én nem találtam


jagdpanter 105mm es gun ugyan csak mese,ferdinánd páncélvadászon sem 128mm es hanem L/71 88mm es ágyú volt stb

2013. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

"kedves 9-es"


Egy részben igazad van, de ezek a modulok minimum tervrajzon léteztek, és most komolya, ha csak a történelmi agyúk lennének bent, mindegyik tanknak max 12 ágyúja lenne ÖSSZESEN!

2013. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!