Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szeretnék vadászpilóta lenni!?

Szeretnék vadászpilóta lenni!?

Figyelt kérdés
vadászgépekkel repüli érezni a sebességet de azért nem akarok lelőni másik embereket.Hogyan repülhetnék viszonylag gyakran ilyen gépekkel mások lelövése nélkül?
2013. máj. 23. 17:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Zalaegerszegtől nem messze lakom!
2013. jún. 4. 17:15
 12/16 anonim ***** válasza:
Zalaegerszegen van reptér,ahol ejtőernyőzés,vitorlázás,kisgépes repülés és sárkányozás éppúgy folyik,mint a legtöbb reptéren.A vitorlázóklubuk neve a Göcsej repülőklub,de külön telefonszámot nem találtam,így javaslom,hívd fel a repteret és mondd el,ki vagy,hány éves vagy és mit szeretnél.(Legalább kipróbálni a vitorlázórepülést-16 éves kortól lehet egyébként-és ha tetszik,a képzést elkezdeni)LHZA:0620/924 9512
2013. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
(Úgy értem,kipróbálni bármilyen fiatalon ki lehet,de a képzést elkezdeni 16 éves kortól tudod)
2013. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Látom, több mint 1 éves a kérdés de talán még aktuális.

Először is, nem bántásból mondom, de azért ne akarjon valaki vadászpilóta lenni mert extrém, mert gyors.

2. Van lehetőség ilyenekkel repülni. Sok pénz, de lehetőség van rá. L-29-essel Magyarországon, L-39-essel több országban, MiG-29-essel Oroszországban. Szóval a lehetőség adott.

2014. okt. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, azt az oroszországi MiG-29-esezést én is néztem (nagyobb élményt nem is tudnék elképzelni ezen a földön, főleg, mert nekem a szovjet gép a Gép) potom hat milkáért...Azt hiszem, még gyűjtenem kell rá :))
2014. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
2014. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!