Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Két magyar gripen közül...

Két magyar gripen közül melyik győzne?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy egy átlagos magyar vadászpilóta légipárbajt vívna egy átlagos magyar civillel. A hivatásos vadászpilóta gyakorlata legyen annyi mint egy átlagos magyar vadászpilótának, a civil pedig 10-szer annyi repülési órával rendelkezzen és a repülőgép összes fegyverét ismerje jól, legyen tapasztalata mindegyikkel. Szerintetek ki győzne?
2013. máj. 10. 02:23
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

"A hivatásos vadászpilóta gyakorlata legyen annyi mint egy átlagos magyar vadászpilótának"


10 perc :xD


"a civil pedig 10-szer annyi repülési órával rendelkezzen és a repülőgép összes fegyverét ismerje jól, legyen tapasztalata mindegyikkel."


100 perc


Civíl győzne. De itt a realitásokat kell figyelembe venni ! Nekünk nem azért van vadászgépünk, hogy repüljünk vele, hiszen nincsenek katonáink sem csak víztisztítók. Ezzel váltjuk ki a NATO-ban azt a katonai potenciállt melyet minimálisan elvár.

2013. máj. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Dehogy nincsenek katonáink -.- hogy lehet valaki ennyire sötét, na mind1.

Sztem a vadászpilóta győzne, hiába repült a civil 10x annyit, az csak röpködés, ha nem ismeri a manővereket, taktikákat stb. De itt leginkább sztem a szerencsén múlna. Mondjuk olyan 60% eséllyel a pilóta nyerne sztem.

2013. máj. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az erősebbik győzne.
2013. máj. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A pilóta gyözne. Az xbox nem készit fell a G erőre igy teljesen rosz manővereket alkalmazna civill.

De két UCAV all egy pilóta aki ritkán repül vagy egy atomkocka aki zsinórba nyerimeg 3 szor egy repőlős játékban világbajnokságot az már érdekes lene mert ot a fizikum nem számitana. Tőbszáz órát tőlltőtem PS1 PS2 őn és XBOX on replő szimultáral de ttől egy igaziban az első kanyarba elveszteném az eszméletem tull maga vagyok hozá és tull nehéz

2013. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Nem akarok belepofázni de a 10x annyi repül óra grippenen és a fegyverrendszerek pontos ismerete és tapasztalat a használatukban... na most ez hol civil?
2013. máj. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Olvasd el a kérdés alatti részt, rögtön a "Tegyük fel"-el kezdtem.
2013. máj. 10. 12:53
 7/7 Gugu Gabor ***** válasza:
Az rendben van hogy te hogy kérdezted, de ettől még értelmetlen ebben a formában a kérdés.
2013. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!