Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lehetséges hogy Hitler még a...

KoDan kérdése:

Lehetséges hogy Hitler még a II. világháború után is élt?

Figyelt kérdés

Olvastam arrol ,hogy az FBI még a világháború után is kereste.Meg arrol is hogy több bejelentés is érkezett (a legtöbb névtelenül) ,hogy még él.

Aztán az is ott van ,hogy egy neonáci lap pont 2000-ben jelentette ki ,hogy Hitler meghalt.

Arrol nem is beszélve ,hogy az amerikaiak megtaláltak egy csomó Hitler-hasonmást és az amerikai orvosok kideríttték Hitler 2000-ben bemutatott koponyájárol hogy nőé volt.

Szerintem ez már túl sok egybeesés akár még lehet benne valami.



2013. máj. 7. 16:21
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Ha már amerikai orvosoknak is hiszel, talán meghallgathatnád a cigány szénégetők véleményét is.


Pontosan kimásolom hogy mit olvastam:

dr. N. Bellatoni a Connecticuti Egyetem professzora így fogalmazott: "a koponya nagyon vékony a férfiak csontjai ennél robosztusabbak.A koponya varratai is arrol tanúskodnak, hogy az egy 20 és 40 év közötti nőé volt

2013. máj. 7. 20:20
 12/23 A kérdező kommentje:
Scythian: Te honnan veszel ilyeneket?(csak kiváncsiságból)
2013. máj. 7. 20:24
 13/23 anonim ***** válasza:
52%
Szívünkben örökké él!
2013. máj. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Én még olyat is olvastam, hogy Angela Merkel Hitler lánya:

[link]

2013. máj. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%
13-as, ott a pont! XDD
2013. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
71%

Angela Merkel 54-ben született, Hitler 9 évvel előtte halt meg. Elég nehezen lehet a lánya, hacsak nem spermamintából... :D

Amúgy meg ha valóban Hitler lánya lenne, nem hinném, hogy ilyen módon kormányozna avagy egyáltalán hatalom közelébe engednék azok, akik 45-ben elfoglalták Németországot.

2013. máj. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%

Adolf Hitler holtestét a fogairol azonositoták mert elégették a testeket máshogy nemtudták . Ezt a szovjetek teték meg előszőr és titokba tartoták nehogy hitler hulája neonáci kegytárgy legyen a kgb örizte természetesen nm tudod rola az öszes ügynők. Az azonositást a szovjetunió felbomlása után a az amerikaik is elvégezték.

Ha a fogászati kartonokat meghamisitoták akor lehet hogy sikerült elmenekülnie nem kizárható végulis csak a nevet kellet átirni egy fogászati kartonon .

Hasomásokmindenkiről vanak elviszről pl versenyeket is rendeznek. Hallotam ojanrol is akit 5ször vitt be a KGB mert azthiték ő Hitler .

2013. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
28%
De jó is lenne ha még élne......
2013. máj. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 lencsefőzelék ***** válasza:
63%

"Angela Merkel 54-ben született, Hitler 9 évvel előtte halt meg. Elég nehezen lehet a lánya, hacsak nem spermamintából... :D"

16-os, akkor nem olvastad el a cikket.


"Cserébe a szabadságáért és hogy Nyugat-Németországba költözhessen, Clauberg felkínálja a szovjeteknek, hogy elárulja, hová lett rejtve Adolf Hitler lefagyasztott állapotban levő spermája, melyet még a nácik rejtettek el a háború vége felé, abban bízva, hogy valamikor még képesek lesznek létrehozni szeretett Führerüknek egy utódát. A KGB, miután megtalálta a spermát (az egykori NDK területén, elrejtve valakinél), és rájött, hogy életképes spermiumokról van szó, elindította egyik talán legbizarrabb titkos projektjét: létrehozni Adolf Hitler egy utódát. Az ügyről tájékoztatták a nyugati illuminatikat is (mint tudjuk, hidegháború ide-oda, legfelsőbb szinten a szovjet vezetés és a Rothschildek/Rockefellerek közt bizonyos mértékig együttműködés volt...), és megegyezezés született, hogy Gretl Braun, Eva Braun fiatalabb, életben maradt leánytestvére lesz megtermékenyítve mesterségesen Hitler spermájával."

2013. máj. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek sem lehet hinni. Az, hogy Hitler öngyilkos lett, lehetett Amcsi vagy Ruszki propaganda is, és így maradt meg az emberekben. Sok ember szerint meg kifutott egy géppuskával, majd lelőtték. Én magam nem tartom valószínűnek, hogy Hitler elment volna Németországból, de ha mégis, még az Egyesült Államokba is mehetett, mert ha leborotválta volna a "Hitler bajuszát", az amcsik már fel se ismerték volna...
2013. máj. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!