Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek fel fennének az...

Szerintetek fel fennének az Francia Idegenlégióhoz?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy van-e esélyem arra hogy be kerüljek a Francia Idegenlégióhoz.Nagyfokú rövidlátó vagyok de lézeres szemműtét után valószínűleg a látásom olyan lesz mint egy rendes,egészséges emberé.Ezen kívül semmi fizikai problémám nincsen a fizikumom nagyon jó.Illetve az alkalmassági vizsgálaton nézik-e a szemtengely hosszt?A válaszaitokat előre is köszönöm!

2013. ápr. 15. 17:19
1 2
 11/18 anonim válasza:
51%
Ami kimaradt, hogy az egyik szemem nekem is gyenge viszont meg próbálom mert ha nem megyek el akkor soha nem tudom meg hogy felvettek-e volna vagy sem. Azzal hogy elmegyek már adok magamnak 50% esélyt. És a másik 50-be még bele lehet vinni azzal ahogy felkészülsz rá. És mondjuk ha csak félig teljesítesz az elvárt követelményekhez képest akkor már adtál hozzá még 25% És 75% az nem kevés! ;) Szóval így állj hozzá! Sikerülni fog. Ott találkozunk :D
2013. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat nagyon hasznosak voltak. :) És igen tervezem hogy elkezdek franciául tanulni.De most már tudom hogy érdemes megpróbálni.Ha esetleg még tudtok valami érdekes vagy fontos információt akkor írjatok privátba vagy írhatjátok ide mert nagyon érdekelne.Utolsó neked pedig nagyon sok sikert kívánok! :)
2013. ápr. 19. 14:31
 13/18 legion ***** válasza:
Hogy érted,hogy a fizikumod nagyon jó?Mennyit futsz Cooperen?
2013. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Köszönöm szépen! :)
2013. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyit futok Cooperen mert már lég nem futottam Cooopert az iskolában most már az új felmérés az az hogy 2000m-t kell lefutni időre.Azt 7:18 alatt futottam le.Rendszeresen fekvőtámaszozok edzek has és hátizomra.Nyári szünetben kezdek el napi rendszerességgel futni most csak heti 1szer 2szer megyek futni 1-2 kilométert tudom hogy ez nem elég de most nincs túl sok időm rá.De viszont napi 10 kilométert gyalogolok erőltetett menetben 10 kilós táskával az iskolába :D.Igazából még van időm jobban belehúzni és formába hozni magamat engem a szemem aggaszt főkként.
2013. ápr. 23. 15:27
 16/18 legion ***** válasza:
Ha 7:18 alatt 2 km-t futsz,akkor nincs mitől félned a fizikain.Én örülök,ha 3km-t lefutok a 12 perc alatt,és az sajnos ott csak közepesnek számít,a tiéd nagyon ott van.Mássz kötelet,húzódzkodj,fekvőtámasz,hosszútávfutás.Sajnos olyan nagy a túljelentkezés,hogy megtehetik,hogy egy pici hiba miatt kitegyenek,de ha olyan lesz a látásod,mint másé,akkor nem hiszem,hogy gondod lesz.A fél szemedet letakarva kell majd felolvasnod amit látsz,ha jó a szemed,átmész rajta.
2013. ápr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Azért ezt szemműtét előtt kérdezd meg az orvostól is, csak ő tud teljesen tájékoztatni!
2013. máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hát ha a szemész orvos nem tiltakozna az ügyben akkor a diplomáját nem tanulással szerezte :D
2013. máj. 10. 10:50
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!