Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Háború esetén a paksi atomhull...

Háború esetén a paksi atomhulladékot rá szabad dobálni az ellenségre?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 01:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerelemben és háborúban mindent szabad. Ha még erre lenne is valami egyezmény, egy papírdarab nem fog eltántorítani egy megfelelő pozícióban lévő embert.
2013. márc. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rádobálod,és leadja a megszokott telepen.Amit nem dobálsz rá,azt éjszaka ellopja.
2013. márc. 4. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

és nemhogy csak szabad ,

kötelező is !

2013. márc. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hadseregünk sincsen, így visszadobják ránk és pluszban az övékét is idedobják.


És ha megtudja az ENSZ, hogy mi másra dobtuk ezzel megszegve a nemzetközi egyezményt, büntetésül ők is ránkdobják az övékét.

2013. márc. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lakossági akció keretében azt dobálsz amit akarsz, deha robbanószer kíséretében használod az már nukleáris fegyvernek számít, un. piszkos bomba, aminek a legnagyobb veszélye, hogy visszakasz esetleg egy igazi atomot.
2013. márc. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szántóvető ***** válasza:
rá szabad,csak kérdés hogy mivel dobjuk rá.ez az eszköz már kissé idejétmúlt: [link]
2013. márc. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Istenem, micsoda kérdések :D Ezt elmentem kedvencekbe. Ha rossz hangulatom lesz, majd feldobod a napom.


Egyébként láttátok, már hogy az atomhulladékot, hogy tárolják? Kb. egy 20cm-s fűtőszálát, egy olyan 3x3x3 m kocka alakú beton és ólom tömbbe teszik, melyet véglegesen lezárnak. Nos ha ezt a nem is tudom én hány tonna, (mondjuk könnyű lenne kiszámolni az ólom egységnyi tömegével, és egy kocka test térfogat képletével) kockát akarnánk rádobni, hát hajrá! Mondjuk én támogatom, mert az előttem szóló is megjegyezte, hogy könnyen a nyakunkon találnák egy csomó ólmot. Bár nemzet gazdasági szempontból nem is járnánk rosszul. :)

2013. márc. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát persze. De előtte szólj, hogy elköltözhessek egy másik bolygóra. Aztán pár ezer év múlva visszajövök egy hülyeségektől megtisztított helyre, amit ismét fel lehet virágoztatni.

Te biztosan úgy gondolod, hogy az atomhulladék mindenkinél intelligensebb. Körülnéz, ellenség, sugárzunk. Nem ellenség, hanem a ledobók, nem sugárzunk. Szerintem is, csak én fordítva képzelném...

2013. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szabad. De azt majd ne csodálkoz, hogy a háború után miért a Duna-Tisza-Kecskemét vonalnál huzzák meg Magyarország határát.
2013. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Akkor szolni kellene nekik, hogy ne betonozzák be annyira, mert jól jöhet az még:

http://www.youtube.com/watch?v=78yIdEnzU5A

2013. márc. 4. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!