Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mért nincsen már katonaság...

Mért nincsen már katonaság magyarországon?

Figyelt kérdés
Persze tudom, nincs pénz, nincs szükség a katonákra..egyebek. De ha még lenne akkor igazi férfiak lennének az országban, van aki így érez aki igen privátba írjon.

2013. febr. 8. 21:48
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Ennyi, nem tudom, hogy most mért válalják fel, szerintem bujálniuk kéne és nem felvonulni, és az ebben a szőrnyű, hoyg a melegfelvonulásokon egy csomó rendőr védi őket.. -.-"
2013. febr. 8. 23:11
 32/47 anonim ***** válasza:
Előszőris van katonaság hivatásos formába ahogy betőltőd a 18 at mehetsz oda. Másodszor nincs pénz normális felszerelésre és most nem csak egy egynruhára és gépuskára bár azis 100milárdokba kerulne mindenel hanem tankokra repülőkre gondolok 4millárd forintol 30 millárdig van a darabjuk tipus fugöen bár a B2 es az 4 000 000 000 000 000Forintba kerül vagyis négyezer millárd / DB most ha szerinted nem jó őtlet géposkával megprobálni lelőni egy 20ezer m magasan 500méter/másodper sebeségel száguldó repülőt akor gondolj bele menyi értelme lene katonailag. Én nem voltam katona de a nagy apam megmonta hogy a Katonánál nincs bunkob ember a világon. Atol hogy megtanül lőni még nem változik meg fél év szivás után.
2013. febr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Összefoglalva


Van katonaság, hivatásos, szerződéses profi katonákból áll.

Ennek két fő oka van. Egyrészt a mai technika mellett egy esetleges csatában már rég nem a hadsereg létszáma a döntő.

Másrészt a sorkatonaság sokkal többe kerül, mint amennyi értelme van. mert addig ott az embereket etetni kell, ruházni kell, igazolványt kapnak, mittudomén.


Apósom mesélte, hogy ő konkrétan azt csinálta, hogy miután megkapta a fegyverét és lőtt egyet, rájött hogy neki ez nem bejövős móka, úgyhogy visszaadta szépen, és úgy volt végig bent, hogy gőze nem volt róla, hol a fegyvere. És mindez vagy harminc éve történt. Ezért aztán igazán megéri költeni a sorkatonákra.


És még egy harmadik oldala is van a dolognak. Az, hogy normális embert neveljenek a gyerekekből, nem a katonaság feladata. A szülőké igen, az iskoláé igen. Esetleg ha ők elvégeznék normálisan a feladatot, nem lenne ilyen probléma.

2013. febr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Definiáld legyél szíves, hogy milyen férfiasnak lenni.

Én 182 cm magas vagyok és alig 65 kg, ennek ellenére teljesítménytúrázással és hosszútávfutással foglalkozom. ZMNE-n végeztem, most mérnökinfón vagyok. Amúgy ezek ellenére elég férfiatlan testem van mint olvashatod.

2013. febr. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
91%

Bírom, hogy az ilyen vérpistikék agymenéseire is "komoly vita" alakul ki.


Pityesz, gondolkozz már el valamin. Ha ennyire utálod a búzákat, mi a fenéért akarsz katona lenni? NEm gyanús hogy ott csak férfiakkal vagy körbevéve? Együtt izzadtok, együtt zuhanyoztok... Egymást krémezitek fürdés után. Az aranyér elleni kenőccsel meg...na nem is mondom tovább, de kb ugyanaz ami a gyúrótermekben van. Szóval mielőtt ilyenekbe belevágsz vagy tanulj meg olvasni a sorok közt vagy vállald fel.


Most vagy a szexualitásod hajnalán, perzse hogy kicsit megijedtél hogy vonzódsz a fiúkhoz. De nem kell dühvel lereagálnod. Azok az emberek akik a búzák gyűlöletével foglalkoznak, általában maguk is búzák, csak nem akarnak azok lenni, ezért a frusztráció agressziót vált ki. Normális ember egyszerűen nem foglalkozik más szexuális szokásával.

2013. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Van csajom.....
2013. febr. 9. 19:52
 37/47 anonim ***** válasza:

"Van csajom....."


Ez semmit nem jelent.

2013. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Figyelj, imádom a nőket, és sosem leszek meleg...
2013. febr. 9. 22:49
 39/47 anonim ***** válasza:
46%
Minden embernek még van a joga ahoz, hogy eldöncse, hogy mi akár lenni, erre nincs joga a kormánynak kötelezni senkit, bár megtehetné, de ez sértené azt az Amerika liberalizmust, ami Magyarországöt nagyban irányítja...
2013. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Mi az az igazi férfi? Figyelj, ha elmész Tel Avivba vagy Athénba, sokkal több metroszexuális férfit látsz az utcán, mint Budapesten, pedig ott aztán van sorkatonaság.
2013. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!