Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért olyan nehéz meghódítani...

Miért olyan nehéz meghódítani Afganisztánt?

Figyelt kérdés
Amikor a szövetséges erők a világ legfejlettebb hadseregével rendelkeznek, mi tart lassan 12 évig? Egyáltalán, mik a célok még?
2012. dec. 23. 23:10
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Afganisztán egy igen erős és szép ország....rengeteg ország akarta meghódítani, de egyiküknek sem sikerült! Az a baj, hogy mindenkit a kapzsiság és az önzőség vezérel, így a drágakövek és az olaj országát veszik célpontul, ezzel rossz fényt vetve Afganisztánra. Láttam olyan képeket az az 1970-es éveki Afganisztánról....turisták voltak mindenhol és csodaszép volt, de ez változott 2001 szeptember 11 óta. Tudom, ez nem nagyon kapcsolódott a kérdéshez, csak kicsit fel akarom nyitni azoknak a szemét, akik olyan rosszakat gondolnak Afganisztánról és minden terror cselekményért őt hibáztatják. (Bár bevallom én is, hogy azért az sem egy minta ország, de...)
2013. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!