Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valaki megmondaná, hogy hol...

Valaki megmondaná, hogy hol tudom megvenni a tankok világenciklopédiáját? Van ahol még be lehet szerezni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 19:19
 1/8 Pro Patria ***** válasza:
41%

Végignéztem több mint 50 oldalt, az alábbi négy, ahol esélyt látok arra, hogy rendelhető (nem írják, hogy elfogyott, kosárba lehet tenni, és fizetni, de ahhoz már mindenféle adatok kellenek, amiket nem töltöttem ki, úgyhogy próbáld ki):


[link]


[link]


[link]


[link]


Többet nem tudok segíteni, pedig nem is régi. De ajánlani tudom, jó könyv.

2012. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én innen szoktam rendelni és problémamentesen és gyorsan szállítanak. Bár ha nézem sajna most épp nincs nekik. [link]


Amúgy igen nem rossz, könyv, de ne várd, hogy túl részletesen belemerüljön a tankokba. Kicsit felszínes, de egész jó.

2012. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.A férjemnek szeretném ajándékba megvenni.Nagy tank Fan. Rengeteg könyvet találtam lehetőségnek,de talán ez tűnik a legjobbnak,mert ebben elég sok minden benne van.
2012. nov. 16. 22:09
 4/8 Pro Patria ***** válasza:
0%
Pedig pont ebből a könyvből volt véletlenül kettő példányom, de odaadtam az unokatestvéremnek.
2012. nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit én esetleg még tudnék ajánlani az ez: [link]


Én olcsóbban vettem mint az Enciklopédiát és annál sokkal részletesebb és szerintem jobb is. Igaz nincs benne annyi tank és amik benne vannak azok legtöbbje II.VH-s nehéz harckocsik, de nagyon jó. Igaz vannak benn hibák, de szerintem "tank fanoknak" kötelező olvasmány ;)

2012. nov. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pro Patria ***** válasza:
62%
A fentebbi könyvet én is sokkal jobban ajánlom, mint az általad kiírtat, az inkább hobbikönyv, míg a Puedlo kiadó könyvei szakkönyvek.
2012. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2012. nov. 18. 22:02
 8/8 anonim válasza:
könyvesbolt
2012. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!