Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha abban a helyzetben lennétek...

Ha abban a helyzetben lennétek, lövésznek vagy felderítőnek szakosodnátok? És miért?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Inkább tábornoknak, mert 5 méter beton az ember feje fölött jobban véd mint a rohamsisak.
2012. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
lövésznek, mert jó lenne emberekre lőni.
2012. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ó, ebből egyik válasz sem volt komoly. :( Valaki más?
2012. okt. 28. 20:42
 4/7 mustafa33 ***** válasza:
Annó még a VSz-ben úgy tanítottak a felderítő kiképzésen, hogy bevetéstől 4,5 perc az átlagos élettartalmunk. Azóta fejlődött a fegyverzet de a védelmi technika is. ☻
2012. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mustafa, hát az biztató lehetett... XD Pont annyira mint amit hozzá fűztél a fejlődésről... :P Ebből arra következtetek te a lövészt választanád. :)
2012. okt. 29. 01:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Lövész, mert az áll közelebb hozzám :) Felderítőként az lenne "buli", ha azt csinálná amit a neve suggal, tehát felderít, lopakodik ilyesmi. Tehát inkább lövész.
2012. okt. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mustafa33 ***** válasza:
Valahogy úgy ahogy írtad. A felderítő előkiképzést lehúztam és a vizsgára nem mentem el (nem akartam sem felderítő, sem ejtőernyős, sem határőr lenni a BRD határon (a gyakori balesetekért sem rajongtam, láttam gyakorlaton véletlenül lapátal megskalpolt felderítőt, meg olyat is aki egyszerre tört kezet lábat a menő teherautóból kiugorva). Büntiből fekete báró lettem (munkaszolgálatos)2 évig. Később búvárnak képezetk át (mai napig nemtudok úszni ☺). Akkor csak minél kényelmesebben (és baleset nélkül) akartam lehúzni a kötelezőt. A lövész az a sima baka, az csak buzerálás. A felderítő kiképzésnek a mai világban több hasznát vennéd. Ma azt választanám.
2012. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!