Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogyan érdemes fiatalon...

Hogyan érdemes fiatalon iskolát választani?

Figyelt kérdés

Jelenleg 8.-as vagyok, és a jövőben valamiféle rendvédelmi szervnél (MH) akarok elhelyezkedni!

A kérdéseim a következőek:

-Milyen iskolába érdemes menni? Aminek van külön rendvédelmi szakja, vagy mennyek egy gimnáziumba? Esetleg az egyik miért lenne jobb, mint a másik? És a gimnáziumban milyen szakra?

-Másik meg, hogy milyen alapvető "testi hibáim" ne legyenek? (szemüveg, színtévesztés, gerincferdülés, stb stb stb.), amivel abszolút esélytelen vagyok ilyen pályára?


2012. okt. 8. 20:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Valamint aki ért ilyenekhez, azzal privátban is elbeszélgetnék!
2012. okt. 8. 20:32
 2/2 anonim válasza:
Én mindenképpen szakiskolát ajánlanék Mindenkinek! A gimnázium szerintem időpocsékolás, az megy oda aki még nem tudja mit akar kezdeni az életével, vagy tudja, hogy lézengeni akar még 4 évet és azután választ szakmát. Biztos találsz ilyen szakiránnyal foglalkozó iskolát. Szerintem mikor elkezded az iskolát ott lesz orvosi vizsgálat és ilyeneket biztos elmondanak (szemüveg, színtévesztés, stb...), de nem hiszem hogy ezek okoznának problémát ebben a szakmában. ha mégis akkor még időben leszel, mert ez év elején van, ha úgy van akkor még tudsz mást választani. Sok sikert!
2012. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!