Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha lesz III. Világháború....

Mentos kérdése:

Ha lesz III. Világháború. Hogyan fog érinteni minket?

Figyelt kérdés
Hogyan fogja érinteni Magyarországot, és azon belül is a 18 év fölöttieket, alattiakat?

2012. aug. 25. 21:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
81%
Miért? Háborúzni akarsz? Nem olyan jó móka az, mint amilyennek a Call of Dutyban látszik.
2012. aug. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a legközelebbi hadkiegészítő parancsnokságon,vagy keress rá a neten.De a 18. betöltött életév az alap feltétel az biztos.
2012. aug. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a III.vh-t Izrael-Iráni háború fogja kiváltani majd a seggnyaló usa elakarja vinni majd a demokráciát Iránba a bombáival. Ezek után Irán szövetségesei is harcba szállnak stb... De szerintem minden képpen a zsidók miatt tör ki... Kezükben a fél világ... De az egészet akarják.
2012. aug. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy megnyerjük.
2012. aug. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
47%

"Már alig várom,végre történne már valami,kaland,izgalom,és még az emberek is egyenlőbbé válnának."

Nagy kaland meghalni vagy megrokkanni. Egyenlőbbé válnának? Hogyan?

"Úgy, hogy megnyerjük."

Na ja, ahogy az eddigieket is. Akármilyen háború készül, ki kell maradnunk belőle.

2012. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem ne is nagyon emlegessünk még meg nem történt háborúkat, mert még a végén megtörténik, és akkor majd csak nézhetünk.
2012. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
74%
Igen,ha ezt háborús filmekbe láttátok,hát képzeljétek nem olyan izgi.Nem vagytok golyóállóak,ne akarjátok megtudni hogy milyen érzés az,hogy bármikor lelőhetnek,állandóan attól remegni,hol van egy mesterlövész,vagy egy távirányítású rakéta...Az álmodozó egyének nézzék meg a Sztálingrád című filmet,és kiderül,a töri könyv nem is olyan mesés.Higgyétek el,jobb a béke...
2012. aug. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
"Aki könyvből vagy filmből ismeri csak a háborút, azért hiheti, hogy könnyen az túlélhető, mert a könyveket a túlélők írták, a filmeket a túlélőkről csinálták..."
2012. aug. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem én vagyok az előttem szóló előtti 61%-os, de nem értem, miért szavaztátok le. Komolyan bári azt gondolná, hogy egy világháború izgalmas dolog? Vagy hogy mi, magyarok jól jöhetünk ki belőle? Aki így gondolja, az elképesztően naiv.
2012. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:

egyetértek az előzővel (meg a másikkal)

nem lehet olyan jó érzés amikor az akna leszakítja a fél herédet...

2012. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!