Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az Alkotmányvédelmi Hivatal...

Az Alkotmányvédelmi Hivatal felvételije mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Semennyire. Egy kérdőív van 2 kérdéssel:

1. Ki az Ön példaképe?

2. Miért pont Orbán Viktor?

2012. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 DrGempa ***** válasza:
36%

Szereti Orbán?

Miért szereti?

Tudja mi az alkotmány?

(ha nem,akkor fel van véve)

2012. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Látom sok itt a hozzáértő ember.
2012. aug. 4. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 -smn- válasza:
41%

Nehéz.

Ha jól sejtem, jelenleg nincs is nagyon felvétel. Ha van, mind fizikailag, mind szellemileg nagyon jól kell teljesíteni. Fizikailag meg vannak határozva (legalábbis pár éve még így volt) bizonyos szintek, amelyeket el kell érni. Emellett képben kell napi politikai, nemzetközi folyamatokkal, nem árt legalább egy környező ország nyelvét beszélni (Ausztria mondjuk nem az igazi :), és ezek után még ott a nemzetbiztonsági átvilágítás, amin önhibájukon kívül sokan elbuknak, mert nemcsak a jelentkezőt nézik, hanem a családtagjait is.

Egyszóval: hülyék nemigen kerülnek be. Pár statisztikai adatot láttam pár éve: akkor a felvételizőknek 10%-át vették fel.

Sok sikert azért! :)

2012. aug. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, azt nem is tudtam, hogy van fizikai felvételi is.... legalábbis azt hiszem a honlapon nem volt rajta, de lehet, hogy csak átsiklottam fölötte...
2012. aug. 7. 09:44
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Ne haragudj de miért pont ezt a rendszert akarod szolgálni, és miért pont pénzért?
2012. aug. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Engem maga a munka érdekel, pártállástól függetlenül....
2012. aug. 8. 20:52
 8/9 anonim válasza:
Nincs fizikai felmérő, de komoly orvosi és még komolyabb pszichológia vizsgálatok vannak + hazugságvizsgálat.
2012. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jártál náluk esetleg, mi a felvételi arány? Érdemes-e próbálkozni, ha egyszer nem sikerül?
2012. aug. 10. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!