Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit érdemes beszerezni bevonul...

Mit érdemes beszerezni bevonulás előtt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 13:18
1 2
 11/18 anonim válasza:
nagyon jó minőségű borotválkozó felszerelést, és minél többet. az alap. lábápolási cuccok + canesten kenőcs. meg esetleg valami olyan bizbasz, amivel hetekig el tudsz molyolni. nekem a rubik kocka vált be. ja! meg nagyon tuti viaszos cipőpaszta, pl kiwi:)
2012. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Menj el egy kupiba, és ürítsd le magad, mert benn csak a faszokat látod majd :D, ha homi vagy akkor jól jársz :D
2012. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ez tapasztalat?
2012. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
MH Altiszti Akadémia...altisztnek jelentkeztem
2012. júl. 17. 12:38
 15/18 Mr.Super TNT ***** válasza:
Én is augusztusba vonulok be . Katona ismerősöm mondta ,hogy sok füzet ,zseblámpa ,tollak ,és az előttem leirt borotválkozó és egyéb egészségügyi felszerelések.Kell tű meg cérna is ,mert lehet ,hogy a zsebedet be kell majd varrni (hosszú story miért ,de katonák tudják) én tisztálkodáshoz inkább szappant viszek(tovább tart ,többet vihetsz magaddal igaz hátránya ,hogy kiszáríthatja a bőrt ezért jó másfajta szappant is venni) ,húzódásra izomgörcsökre kenőcsöt izélétvédőt ,kalcium magnéziumot , bőrapóló kenőcsöt ragtapaszt és kötszert ,sebfertőtlenítőt (hidd el jó ha van sajátod). Még viszek majd ilyen bőrcsiszoló szivacsot és hozzá kézkrémet(sokat jelent ha a kezed nincs szétrepedezve és teli bőrkeményedéssel). A saját WC papír se hülyeség ,mert takarításhoz ,vagy zsebkendő helyet is néha jól jön. Ha van egy kis ultraderm is a tisztálkodó cuccok között az se megvetendő ,mert nagyon jó a makacs szenyeződés gyors eltávolítására ami időt vesz igénybe. Mivel én látam a laktanyát és 1 napot időztem is benne az előző felvételin ezért én portörlő ronygyon és bútőrtisztítón is gondolkozok + egy kicsi seprőn vagy porcicán(hidd el a körlet tisztasága nagyon fontos igaz nem dicsérnek meg érte azt ne is várd ,hogy bármiért is ,de ha megfelelően tisztán tartod nem fognak annyira cseszegetni érte.Én viszek villanyborotvát és hagyományost is mert a borostás arc allergiás rohamokat vált ki aminek a levét a borosta tulajdonosa issza meg és a vele egy csoportban lévők. Akad még kollektív leb*sz*s itt. Vedd azt ,hogy amíg Szentendrén vagy addig emberszámba se vesznek ha halható vagy (ez is a kiképzés része) +lehet ,hogy gyantát viszek mert ha a borotválkozás problémát jelent orvosolom a problémát egy metroszexuális bűntettel.
2012. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Te is az altiszti akadémiára fogsz járni?

hová valósi vagy?

te viszel ilyen nagy 60-70-80 literes katonai hátizsákot?

2012. júl. 31. 10:34
 17/18 Mr.Super TNT ***** válasza:
Én Miskolc környéki vagyok ,de a beiratkozáshoz nem viszek ott csak megkérdezem ,hogy milyen típust lehet pluszban tartani.De + hátizságk lesz mindenképpen mert még jól jöhet lehetőleg minél nagyobb. És igen az Altisztire megyek én is. És te merre valósi vagy?
2012. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Szabolcs megyei vagyok...

Én is majd a bevonulásra akarok beszerezni egyet, csak meg kell kérdezni, hogy engedélyezik e. Osztrák málhazsákra, vagy NATO-s hátizsákra gondoltam

Nekem ajánlották, hogy térdvédőt is szerezzek be.

2012. aug. 1. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!