Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerződéses katonának jelentke...

Szerződéses katonának jelentkeztem, szeptemberbe fogok bevonulni de úgy hallottam még ott lesznek orvosi vizsgálatok, mik lesznek Pontosan?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tartana sokból visszakeresni, egy ezzel foglalkozó kérdést vagy a google segítségét kérni.

Nézik, a látást, a hallást, a vérnyomást, gerincet, vizeletminta, pszichikai állapotod, szív, tüdő, fogak stb.

Egy részletes egészségügyi vizsgálat, ami mindenre kiterjed.

2012. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem kell megijedni.Amikor a pszichológussal beszélsz vigyázz hogy ne hozzon ki a sodrodból.Egy kicsit majd megtornáztatnak és ezzel kb. vége is.Amúgy hová vonulsz majd be?És még reménykedj benne hogy nem a kopaszok közé kerülsz.A mi szakaszunk többet volt fogdában mint az egész laktanya együttvéve.:D
2012. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mivan ?? erről még nem volt kérdés ha jól néztem, én nem az alkalmassági vizsgálatokról beszélek ami elsőnek volt !!azon már régen túl vagyok... hanem arról ami bevonuláskor lesz !!! amúgy Tata lövészdandár ×D
2012. jún. 25. 17:49
 4/4 anonim válasza:
Tataiak? XD velük mi nem nagyunk voltunk jóba.Szemét bokorugrók. :D
2012. júl. 18. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!