Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményed, hogy mától...

Mi a véleményed, hogy mától megkezdték a hadköteles férfiak összeírását?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már nagyon sok kérdés van a témával kapcsolatban de gondolotam, hogy még mindig vannak érvek pro és kontra.

[link]

[link]


Az viszont nem teljesen világos, hogy csak adat gyűjtésről van szó, vagy meg kell jelenni a orvosi vizsgálaton.


2012. jan. 10. 19:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
10%
odaírtam, hogy háború esetén. azért vagyunk NATO-tagok, hogy ne a civil lakosságnak kelljen szívnia, hanem a hivatásososknak.
2012. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát amennyien kibújnak az adófizetés alól, abból azt szűröm le, hogy amint lehet, minden katona szélnek futna. Ha a pénzüket nem adják, az életüket mégúgy nem.
2012. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

19.53!

A jelen mai helyzettet jól látod!

2012. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%

Adjanak csak a kezembe egy puskát elrendezem vele az ország gondjait...



Rambo

2012. jan. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mi ez a hadköteles, ez pontosan mit jelent? Én voltam amúgy annak idején vizsgálaton, mikor épp megszűnt
2012. jan. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell itt annyit izgulni, ha gond van kapsz egy jó kis puskát kilöknek a frontra aztán az első ellenség fejbe lő, nem érzel sokat .. a hazád meg megköszöni anyádnak egy e-mailben.
2012. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"Mi ez a hadköteles, ez pontosan mit jelent?"


Hadköteles minden katonai szolgálatra alkalmas férfi 18-tól 40 éves koráig.(a jelenlegi szabályozás szerint)

Ez azt jelenti, hogy ha az országgyűlés minősített helyzetet rendel el, akkor ezek az emberek behívhatók katonának.

2012. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:

Én ha beengednek (Az egészségeshez mérten -12 KG és Epilepsziás vagyok) akkor örömmel.

Ennyivel tartozom a hazámnak.

2012. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
94%

6. Mivel szolgáltad? az egész napos henyéléssel vagy a wc pucolással? esetleg a fel le masírozással? volt, hogy szétszedtél, meg összeraktál egy AK-t? egy afrikai 14 éves többet tud nálad .

Méghogy szolgáltad a hazádat, csomó pénzbe kerültél, és max ágyutölteléknek lettél volna jó. A tömeghadseregek ideje lejárt. Semmire nem képeztek ki, semmire nem lennél jó, max homokot lapátolni

2012. jan. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
szerintem akik a sorkatonaság hivei, azok dobják össze a költségét is, ne az én adómból menjen az éves, fél éves boohóckodás
2012. jan. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!