Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha papíron asztmám van akkor...

Ha papíron asztmám van akkor még bevennének a ZMNE-re?

Figyelt kérdés
Gyakorlatba teljesen tünetmentes vagyok és jobban bírom a terhelést mint a társaim.

2011. nov. 29. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy igen érdekes kérdés. A válasz pedig nem. a civil részre maximum. Ha papiron rajtavan az azt jelenti hogy nem vesznek fel hiszen egy olyan katona aki futás közben elkezd fulladozni nemjó harci helyzetben. Hiszen mivan ha olyan helyzetbe kerülsz ami megköveteli a kegyetlen futást. Kizárt szerintem hogy felvegyenek, ha csak papiron van de nem vagy valójában az akkor is, főleg most hogy létszámstop van.
2011. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ThorgilsX ***** válasza:

Létszámstopp van megint?Oo


Amúgy meg amikor utoljálra olvastam a felvételit nem mindenhol kizáró ok,de ne ringasd magad hió ábrándokba,szerintem csináltasd meg újra a tesztet.

2011. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!