Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Enyhébb asztmám van, allergiám...

Enyhébb asztmám van, allergiámra kaptam gyógyszert, mit tehetek én azért hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés
Az asztmámra még nem kell gyógyszert szednem,doki szerint ha 1 hét múlva sem leszek jobban,lehet hogy kapok pipát!
2011. jún. 2. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is küszködök az allergiámmal,tavaly már átment kisebb asztmába,tüdőgondozóba kerültem miatta....De most még viszonylag meg vagyok vele,majd augusztustól lesz kegyetlen...Én azt tudom ajánlani,hogy mikor nagyon meleg van,nem tudom,hogy hol laksz,panel,vagy kertes ház,de locsoljátok az utat ha van mód,az ablakokat nappal sose nyisd ki,csak reggel,meg kora este,ágyneműt sose száríts kinnt,ha elmész valahová,szemcsepp+orrcsepp,napszemüveg,ha van...ha hazaérsz az legyen az első,hogy megmosod a kezed...jah és ha van mód rá,szerezz be sólámpát,vagy egy párásítót,mind2 nagyon hasznos,főleg éjjel...sólámpa meg párásító jó az asztmára,meg az allergiára is :)

pipa az nekem is van,sosem lehet tudni,hogy mikor kell :S

jah ami fontos még,ha teheted,ne takaríts,ne porolj,vagy köss a szád elé kendőt.füvet meg sose vágj,bár nemtom allergiás vagy-e rá...

No én ennyit tudok ajánlani,remélem segítettem :D

2011. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

úúú,köszi szépen,ezeket már eddig is próbáltam betartani,sólámoánk van,sóbarlangba nyertünk bérletet,azt hallottam az jó az allergiára,asztmára is,de azt hiszem egy párásítót is beszerzek...egyébként panelban lakunk,de néha kijárok a telkünkre,ott pl.soha nem tüsszögök,könnyezek semmi ilyesmi...én is tüdőgondozóban jártam,de pipát nem kaptam,mert a doki szerint ez még csak enyhébb,de ha nem hat a gyógyszer,lehet,hogy kapok....

köszi szépen a választ,sokat segítettél:)

2011. jún. 2. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen,ha van vmi kérdésed,majd írhatsz :)
2011. jún. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!