Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy gyógyszert...

Miért van az, hogy gyógyszert szedek az allergiámra, de mégis minden bajom van?

Figyelt kérdés
Orrfolyás,tüsszögés,szemviszketés stb. Nem jó a gyógyszer amit szedek? (AERIUS)
2010. aug. 23. 22:02
 1/2 anonim válasza:

Nálam is ugyanez a helyzet. Ha a parlagfűre vagy allergiás, akkor szimplán azért, mert most virágzik. Próbáld meg, hogy gyakrabban szeded a gyógyszert, meg még vannak ilyen orrba befújós cuccok is :)

Amúgy nekem el szokott múlni, amint elvirágzik a parlagfű, aztán a gyógyszer szedésével semmi tünetem.

2010. aug. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én azt hallottam (gyógyszerésztől), h lehetséges, h egy adot gyógyszer valakinek nagyon jól beválik, valakinek meg semmit nem jelent, mert máshogy hatnak minen embernél. Szóval szerintem próbálj ki más féle gyógyszert is.

Amúgy nekem is ugyanez a problémám, csak szemcseppel, már vagy a 6. félét használom, és ettől úgy kb. elviselhető az allergiám..

2010. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!