Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi történne ha egyszer a...

Mi történne ha egyszer a katonák azt mondanák, hogy "Elég! Nem fogok lelőni senkit"?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 12:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%
Hallottam már olyat magyar katonától, hogy háború esetén ő lenne a legelső aki lelépne a családjával együtt. Pedig most is állami fizetést kap, az egyetemét és az egyetemi tanulás alatt a kajáját és az albérletét is a honvédség fizette.
2011. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 JLlompi válasza:
58%
(a végén még visszasírjuk a komunizmust bár....)Ez hülye kérdés mert nem megy katonának aki nem bírja ezt az életmódót ,de ha lenne egy ilyen eset akkor a parancsmegtagadókat kivégezni egy új egység pl anno ÁVO sok
2011. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Gugu Gabor ***** válasza:
58%

Csoda.


Azért azt be kell látni hogy ennek értelme is legyen az egész földön mindenkinek le kéne tennie a fegyvert és szép békésen együtt élni. (erre a közeljövőben nem látok semmi esélyt)

2011. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
40%

Tisztelt válaszolok!

Az ember és a természet amióta létezik háborúzik egymással ,mert ez az élet rendje ! ÉS AZ A KATONA AKI HÁBORÚ ESETÉN LELÉPNE VAGY MEGPRÓBÁLNÁ AZ EMBEREIM KÖZÜL ÉN VÉGEZNÉK VELE!Ez megmondtam az én embereimnek is .Saját magam képeztem tovább őket az alapkiképzésen kívül és elsajátították hogy mi a fegyelem !

Világbéke ebben az életben biztos hogy nem lesz ,mivel a háború mozgatja a gazdaságot mert a legtöbb pénz a fegyverekben van.


Ha meg nem állnának önök katonának esetleges behívó esetén szintén kemény büntetés lenne.De most hogy ÖNKÉNTES HADERŐ

így nem kötelező.


üdv.

FTRZS.

2011. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Bocsánat helyesbítek :Az ember és a természet egymás közt mindig is háborúzott egymással.


Elnézést!

2011. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
Egyik ismerősünk harcolt II. vh-ban a szovjetek ellen. Azt mondta, olyan volt a helyzet, hogy még ha a saját anyja jött is volna szembe, azt is lelőtte volna.
2011. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%

Hát igen az én Dédöregapám megjárta az orosz frontot utána 10 év hadifogságot ,de végül hazajött,és mesélt még pár dolgot mik történtek.

üdv.

FTRZS.

2011. júl. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Ha ráérsz... Leírnál néhány történetet amit a dédszülőd mesélt?

2011. júl. 1. 22:24
 19/19 anonim válasza:
de jó lenne :D megölnék őket a vezetőik :(
2011. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!