Engem teljesen ledöbbentett, hogy adósságból keletkezik a pénz.
Az rémisztett meg jobban, hogy erről szó sincs a gazdasági könyvemben. Szó nincs rockefellerekről a történelem könyvemben, sem a fedről sem bankról. Nem értettem életemben hogy miért van infláció. Most egy hónapja láttam a pénz mint adósság című filmben. Így már össze ál a kép, tehát létezik ezt a hatalom, és ez az egész eggem nagyon sokkol, ráadásul olvastam a neten, hogy a 3 vh keleten indul, aztán oroszország, majd kína, mivel usát megtudná venni kína. Fejlettebb lesz kína mint usa és eszt nem hagyja. Ráadásul nem elég hogy nagyon sokkkol ez az egész de még akkor tudomást szerzek a haarpról. Na ez már betette az ajtót. Úgy lehet vele gyilkolni, hogy senki nem tudja kivolt, ill hatalmas földrengéseket lehet csinálni. Mi lesz itt.
"Engem teljesen ledöbbentett, hogy adósságból keletkezik a pénz.
Az rémisztett meg jobban, hogy erről szó sincs a gazdasági könyvemben. Szó nincs rockefellerekről a történelem könyvemben, sem a fedről sem bankról. Nem értettem életemben hogy miért van infláció."
Most már legalább látod, hogyan gazdagodtak meg a zsidók, és hogyan működik a zsidó monopoltőke.
Igen, csak az oltással is van gond: bárki megszerezheti.
Ha a mi népességünket nem oltjuk be, csak a megszálló katonákat, akkor ők, még ha nem is betegszenek meg, hazahurcolhatják.
Ha a saját népességet kampányszerűen beoltják, azt maximum egy pár ezer fős szigeten lehet titokban tartani, egy több milliós országnál (százmilliós nagyságrendről nem is szólva...) már lehetetlen. Egyszerűen túl sok a tényező, ahol lehet beépített ember (ne feledjük azért a régi eszközöket, a jó öreg kémkedést, lefizetést, fenyegetést, zsarolást, és a beépített embereket. A modern titkosszolgálatokról ne is beszéljünk.)
Tehát szerintem ez okból is kizárható egy világméretű konfliktus. A helyi háborúk persze vannak, de kétlem, hogy bármilyen nagyhatalom belépne egymás ellen.
(Nyíltan, mert tudjuk, hogy a legtöbb helyi konfliktus mindig [majdnem mindig] nagyhatalmak által vannak pénzelve, sőt, sokszor valószinűleg felbujtva.)
De ezekből nem fejlődhet sohasem nyílt háború. Azok, amiket említettél (Kína olajellátása, és hasonlók, vagy a Kínából USA-ba áramló import) persze folytonos "harc" dúl, de az igazság, hogy mind a kettő egymásra van utalva. Kína egyik legnagyobb vevője az USA. Ha embargót hirdetne bármelyik fél, a másik összeomlana. Vagy inkább mind a két fél.
Esélyesebb, hogy továbbra is megy az erőfitogtatás, illetve a hatalom kiterjesztése minél több országra, de egymásnak esni nem fognak.
Hacsak valamelyik fél nem fog valami elképzelhetetlen felfedezést tenni, ami annyira felborítja az erőegyensúlyt, hogy háborúba torkollik.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!