Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Érkezett már valakinek válaszl...

Mr.Super TNT kérdése:

Érkezett már valakinek válaszlevél a Kinizsiből azzal, hogy felvételt nyert?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni : Hogy hova jelentkezett és mennyi pontja volt?
2011. jún. 9. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen engem felvettek
2011. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mennyi pontod volt Szentendrén és hova jelentkeztél?
2011. jún. 10. 12:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Tomasz véletlenül nem tavaly vagy azelőtt küldték Neked azt a levelet? :) Csak azért kérdem mert még csak június 20, és tavaly is július második felében szórták ki a leveleket. 1 hónap mire átmegy Kecskemétről az utolsó felvételizőknek is az eredménye... úgyhogy az utolsók most mennek át valamikor, és gondolom megvárják mindenkinek az eredményét...
2011. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

KB hány százaléka kap alkalmatlant a Kecskeméten megjelenteknek?

Mert én megjelöltem a tisztit is ahova kb 540-en jelentkeztek és ebből kb 400 első helyen és a tiszthelyettesin meg ugyebár 240 emberről van szó. Nekem azt mondták olyan középmezőnybe vagyok most ez nem jelent jót se ,de rosszat se mert ha ha 105 lennék és 5-en kiesnek előlem akkor van esélyem ,de nem tudok semmi konkrétat és jövőhéten küldik ki az utolsó értesítőket szóval "kémény" az élet szóval várnom kell. De remélem felvesznek vagy ha nem akkor addig próbálom amíg nem sikerül ,bár ha ez éven nem sikerül akkor nem tudom ,hogy hivatásos lehetek -e még ,mert Augusztus 20-án betöltöm a 22-tőt.

2011. jún. 26. 18:47
 5/11 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy a héten küldik ki őket?
2011. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert 30-ig kiértesítenek mindenkit vagyis jövéshéten kapják meg azok akiket utoljára néztek vagy rangsoroltak ,de tudtommal az nem jelenti azt ,hogy nem sikerült a felvételi ,de azt se ,hogy sikerült.
2011. jún. 26. 21:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Én pedig úgy tudom, hogy július 31-ig. Az előző levelek egyikébe is benne volt, hogy bizottsági döntés júli 31 legkésőbb. És mint írtam tavaly is július 20-a után kaptuk meg a leveleket.
2011. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És nálatok menyi ember jutott tovább és abból mennyi lett alkalmas ,mert nagyon rossz ez a várakozás és próbálok kalkulálgatni meg nyugtatgatni magamat. Amikor túl voltam Szentendrén ahol egy betegség után csak 58, valamennyi pontom volt azt hittem ,hogy a Kecskeméti fizikai pontjai számítanak ,de tévedtem így meg kisebbek az esélyeim ,mert ha a Kecskeméten elért 327 pont számítana akkor nem lenék ideges(igaz sose volt rám jellemző ,de annyira meg akarom valósítani az álmaimat ,hogy szinte beleőrülök).
2011. jún. 27. 01:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugi végigizgulhatjuk szerintem még ezt a hónapot. :) Nekem 59,5 pontom lett :) Szóval nem sokkal vagyok előtted. :) Ha netán megkapom a levelet akkor írok, hogy felvettek-e, és akkor már nagyjából lehet is következtetni. :)Azt hogy mennyien estek ki tavaly számszerűen nem tudom. Nekem személy szerint jóval több pontom van mint tavaly. Tavaly 3,5 ponttal csúsztam le. (tavaly 180 ember jutott tovább, és csak 55-öt vettek fel, szóval idén jobbak az esélyek.) Reméljük, hogy szeptemberben találkozunk. ;)
2011. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
NA SZUPER!! 3 ponttal lemaradtam . Nem baj mivel késtem egy évet mehetek jövőre akkor majd meg lesz a max pont.
2011. júl. 24. 21:33
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!