Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért nem rendszeresítik...

Miért nem rendszeresítik ezeket a honvédségen belül?

Figyelt kérdés
Több lőgyakorlat, keményebb fizikai kiképzés. Krav maga oktatása és kettlebell használata. Nem hinném, hogy százmilliárdokat emésztene fel!
2011. máj. 24. 16:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én már katona vagyok, bocsánat!
2011. máj. 24. 16:59
 12/21 anonim ***** válasza:
52%
Akkor meg örülj neki, hogy puhány az edzés.
2011. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Azért, hogy személyesen Téged idegesítsenek. - Kíváncsiak arra, hogy mit kezdesz Magaddal akkor, ha nem olimpikonok vesznek körbe. Keménykedni akarsz? Tárt karokkal vár az Adó- és Vámhivatal Kommandója! - "Beszarni" nem lesz időd, - annyira garantálni fogják számodra az elfoglaltságot.

Volt idő, amikor 299 (!) órát nyomtam le a soraikban, - bár ezt most már törvény szabályozza. - Igaz, az állam az első, aki beleszarik a saját maga által kreált "törvényekbe"... Próbáld ki, - nem fogsz csalódni! - Se család! Se magánélet! Se szabadidő! Se saját élet! Ott ki keménykedheted Magadat!

2011. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Ki keménykedik hülyegyerek? Én csak azt írtam, hogy a fizikai alkalmassági és a kiképzés szinte alacsony.

Ilyen birka népség...

2011. máj. 24. 17:39
 15/21 A kérdező kommentje:

Egyébként pont te vagy az, aki keménykedik itt.

"Adó- és Vámhivatal Kommandójánál ennyi, meg annyi órát lenyomtam! Hú, de f@sza gyerek vagyok!"

2011. máj. 24. 17:42
 16/21 anonim ***** válasza:
44%
Javaslom, próbáld ki, - aztán majd nyomhatod a süket dumát!
2011. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Magyarországon sajnos mindenbe bele kakilnak a vezetők.

Szerintem egy esetleges háború során Magyarország kérhetne katonai segítséget Vatikántól vagy San Marino-tól.


Az biztos,hogy én katona leszek,de Magyarországon semmi értelme belefogni bármi komolyabb katonai dologba.Légierő Magyarországon? Nevetséges.Mire észrevesszük,hogy valaki a légtérben van és mire fölszáll a vadászgép addigra már rég az ország másik oldalán van.Max akkor kéne ilyeneket bevezetni ha tudatosan háborút kezdeményeznénk valakivel.

2011. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Egyébként te tényleg katona vagy?

Ha igen akkor dobsz egy e-mail címet amin tudnánk priv-ben beszélgetni?Érdekelne engem is a katonaság,de nem akarok neki kezdeni addig míg nem tudom,hogy mi van ott és mi a menete a felvételinek stb...

2011. máj. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Miért lennének a másik oldalon?

Ha Magyarország kicsi, akkor Belgium vagy Montenegró micsoda? (Benelux államok+Montenegró+Koszovó kb akkora, mint Magyarország)

Egész Európa kicsi egyébként!


Mire lennél kíváncsi? Hova szeretnél továbbtanulni? Katona szeretnél lenni, de azon belül mi?

2011. máj. 26. 11:13
 20/21 Mr.Super TNT ***** válasza:
Tudom nehéz előre jutni ,de egymás marcangolásával nem fogunk előrébb jutni. Én nekem az az álmom ,hogy katona legyek és azon belül is kiképző. Felül akarom múlni az előző generációt és a következő pedig engem fog felül múlni. Tudom egy olyan nehéz és akadályokkal teli álmot kergetek amiről mások már lemondtak volna. Én nem fogom feladni ezért ti se tegyétek azért választottátok ezt a hivatást még ,ha tudat alatt is ,hogy valami értelmes és hasznos dolgot csináljatok ez lebegjen a szemetek előtt. Én remélem ,hogy találkozok olyan emberekkel akik támogatnak és fejlődést akarnak és látom ,hogy bennetek is meg van a potenciál. A jó hadsereg aalpja mindig is a jól képzett emberek ezért törekednünk kell megteremteni a lehetőséget ,ha a fejesek nem akarják én akkor sz*rd le szervez sportszakköröket gyűjts embereket magad köré akik szintén ezt akarják írj pályázatot vagy akármit ,de azzal ,hogy keseregsz azzal nem leszel előrébb. Az életben sok akadállyal kerülünk szembe ,de ha nem tudjuk megkerülni vagy átugorni akkor mászunk át rajta még ha rohadt magas az akadály akkor is. Én soha nem fogom feladni ,ti se tegyétek. Néha el kel rugaszkodni a realitásoktól ,hogy nagy dolgokat hozzunk létre.
2011. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!