Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A tigris tankot valahol meg...

A tigris tankot valahol meg lehet nézni?

Figyelt kérdés

Ki tudja, hogy M.o.-n maradt-e belőle egy darabja, vagy valahol máshol?

Makettekről tudom, hogy meg lehet venni, akár a tesz-vesz-en, de én, az 'eredetire' vagyok kíváncsi.


2011. máj. 14. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen maradvány nincsn itthon. Külföldön van. Néetország, Oroszország.
2011. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2011. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha elmész kutatni erdőkre-mezőkre fémdetektorral akkor találhatsz belőle sztem darabokat csak bírd beazonosítani, hogy az Tigrisnek az alkatrésze.
2011. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Istenem jaj de szép lenne. DE hidd el, német tankból max láncszemnyi darabokat fogsz találni, mert vagy beolvasztották vagy az utászok felrobbantották. (a legnagyobb megmaradt német tank amiről tudok, egy Király Tigris hátsó páncéljának egy fél négyzetméteres darabkája).

ha az igazit akarod látni, menj ki Kubinkába, vagy Bowingtonba. Legközelebb Mönsterben van. Sok szerencsét.

2011. máj. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!